Wpis z mikrobloga

Mirki z tagów #mikrokoksy #silownia #trening możecie coś doradzić?
Potrzebowałbym jakiś plan prostych ćwiczeń (na początek w domu, w miarę bez sprzętu). Mam pracę biurową, siedzę non stop. Mam lekkie problemy z kręgosłupem właściwie na całej długości, ale głównie lędźwie. Chciałbym wzmocnić mięśnie wokół kręgosłupa, trochę zwiększyć siłę i kondycję, a w przyszłości może trochę zbudować brzuch, klatkę i biceps/triceps.
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raFFcio: do treningu w domu polecił bym zainwestować 100zl na gumy oporowe i całkiem fajny trening można zrobić gumy+ wlasna masa ciała. Do tego polecam odważniki z wszystkiego co jest pod ręką. Ale zeby ułożyć jakiś plan musiałbyś powiedzieć jak wyglada twoja sylwetka wzrost/waga i czy dasz radę się podciągnąć zrobić pompkę itp. z kart nie wywróżymy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yeraz: sylwetka 178cm/62kg, pompkę i podciągnąć się dam radę. Pompek na pewno zrobię więcej.
@Prozdrowotny: w chwili obecnej ciężko się dostać do fizjoterapeuty, miałem iść tą drogą, ale przyszedł covid
Chciałbym wzmocnić mięśnie wokół kręgosłupa,


@raFFcio: do tego polecam "ab wheel", tylko zobacz dokładnie jak się z tym ćwiczy, najlepiej niech Ci fizjoterapeuta powie co możesz, a co nie (prywatnie normalnie przyjmują jak coś), chyba że siedzisz na kwarantannie to gumy oporowe też będą spoko.