Wpis z mikrobloga

Kiedy #neuropa nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wykopuje w gorące fake news. 81% wyborców Konfederacji popiera demonstrowanie w czasie pandemii. Dla porównania wśród wyborców Lewicy jest to tylko 69% (no chyba, że Tumurochir twierdzi, że wyborcy Lewicy nie popierają Strajku Kobiet?) xDDD

Bo Konfederacja zawsze stoi na straży wolności słowa i prawa do demonstracji, a w Sejmie RP od początku pandemii walczą z całą "Bandą Czworga" (a w szczególności PiS+Lewica) w tej sprawie. Gdyby zresztą niedawna poprawka Lewicy przeszła to każdy uczestnik obecnych protestów dostałby na start 1000 zł mandatu xDDD

#bekazlewactwa #konfederacja #polityka #4konserwy
wojtas_mks - Kiedy #neuropa nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wykopuje w gorące fa...

źródło: comment_1604328048AEDpAW9SE4LIYNni4Moaik.jpg

Pobierz
  • 17
@wojtas_mks: No właśnie problem w tym (neuropek wysłał linka):

Ankietowani odpowiadali na pytanie, czy protesty przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji powinny trwać mimo pandemii.

https://www.rp.pl/Spor-o-aborcje/201109951-Sondaz-Polacy-popieraja-protesty-Glownie-mezczyzni.html?fbclid=IwAR2hOv0o_2gvcpa04UXxl861DVbJGTVAQGCrPzVWprAOCSUkDHGKux6rGF0

Świadczy to o tym, że konfederacji biorący udział w tym sondażu niezależnie co by odpowiedzieli to by uderzyło to przeciwko nim:

TAK ("haha hipokryci popierają aborcję, nie znają programu xd:")
NIE (coooo? tacy wolnościowcy, negowali zagrożenie covidem a teraz są przeciwko protestom?!?!)

Ale ostatecznie dobrze, że
@wojtas_mks: Ha, czekałem na tego fikoła. Byłem pewien że wyleci z nim mój kolega @czynastolatek, król fikołów, ale padło jednak na obrońcę kościołów. Dobre i to, bo już zacząłem się bać że się nie doczekam w ogóle, co byłoby dziwne - wszak tutaj fikoł się sam nasuwa, prawda?

No to co, zatańczymy?

Skoro wyborcy Konfederacji są za protestami w czasie pandemii, to czy byliby przeciw protestom w czasie nie-pandemii?
@mnik1: Wypowiedziami posłów Konfederacji w Parlamencie na ostatnim posiedzeniu, wypowiedziami posłów i działaczy Konfederacji w mediach, a jeśli chodzi o wyborców to wspomnianym sondażem (skoro 81% popiera protesty w czasie pandemii, to dlaczego mieliby nie popierać protestów bez pandemii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@wojtas_mks: Mhm. Wypowiedziami posłów się podpierasz. Rozumiem.

A jesteś w stanie je zacytować?

Tylko, wiesz - wypowiedzi na temat TEGO protestu, okej? Nie protestu rolników.

Bo, wiesz, może i nie poświęcam każdej minuty każdego dnia na spijanie mądrości posłów Konfederacji, ale jakoś tak mi się wydaje że wypowiedzi na temat TEGO protestu to oni za dużo, akurat, nie mieli - a jak już były, to raczej w tonie skrajnie negatywnym.

Więc
Wspomniany sondaż pokazuje, że ponad 80% wyborców Konfederacji popiera protesty.


@mnik1: Typie, starasz się być mądry, a nie rozróżniasz poparcia dla protestów od poparcia DEMONSTRACJI W CZASIE PANDEMII? xDDD

Bo, wiesz, może i nie poświęcam każdej minuty każdego dnia na spijanie mądrości posłów Konfederacji, ale jakoś tak mi się wydaje że wypowiedzi na temat TEGO protestu to oni za dużo, akurat, nie mieli - a jak już były, to raczej w
wojtas_mks - > Wspomniany sondaż pokazuje, że ponad 80% wyborców Konfederacji popiera...

źródło: comment_1604330446uLs2y9JmE0wI1i5AlqoICi.jpg

Pobierz
@wojtas_mks:

a nie rozróżniasz poparcia dla protestów od poparcia DEMONSTRACJI W CZASIE PANDEMII?


Bo to rozróżnienie jest sztuczne i nieprawdziwe, mój przyjacielu - i dobrze o tym wiesz. Będzies się teraz teatralnie denerwował i strzelał lennyfejsami bo narracja zaczyna się sypać, prawda? :)

Ach, no i zabawne że akurat na pana Tomasza się powołujesz.

Pan Tomasz bowiem jak najbardziej jest za wolnością słowa, ino jest z nim taki delikatny problem
@mnik1: wyborcy konfy nie sa za tymi protestami kobiet z prostych przyczyn:
- widza ze zorganizowaly je grupy skrajnie lewicowe i komunistyczne
- sa nonkonformistami a wiec nie leca za tlumem bo ktos krzyczy jeb.. pis mimo ze sa sami przeciwni ( argumenty ze zaglosowali razem z pis przeciw aborcji sa slabe bo kazdy wiedzial wczesniej ze maja to w programie i na dodatek wielu mowilo ze trzeba doprecyzowac)
- Pis
@mnik1 Ja jebix, pomijając już to, jak jesteś wyjaśniany, to krindżuję niemożebnie z tej twojej żenującej, aroganckiej, pyszałkowatej retoryki, jakbyś był co najmniej oficjalnie koronowanym Królem Wszelkich Debat i Dyskusji xDDD.

"To co, zatańczymy?" - xDDDDDD

Jak ktoś na waszym discordziku ci powiedział, że brzmi to cool i mega w stylu samca alfa, to okrutnie cię okłamał xD
@mnik1: > ,,Więc byłbym bardzo wdzięczny za wytłumaczenie jak to jest, że skrajnie negatywne opinie na temat protestów są, w jakiś magiczny sposób, dowodem na to, że tak naprawdę Konfederacja jest za tymi protestami, bo w końcu bardzo kochają demokrację (kek) i prawo do uczestnictwa w protestach.,, do tego sie odnosze