Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, ale proszę bez polityki bo w sumie #!$%@? mnie interesuje wasze zdanie na jej temat. Co z wypadkami samochodowymi, ale takimi poważnymi z ciężko rannymi ludźmi ? Nie widziałem za dużo newsów o przypadkach, że ludzie umierali w takich sytuacjach albo nie jest to temat tak eksponowany. Istnieje jakaś bezwzględna rezerwa karetek które do niczego innego nie jeżdzą ? Bo jeśli nie, to strach z domu wychodzić. #koronawirus
  • 6
@fragola: Rozumiem, 20 minut to i tak czas dużo krótszy niż ten którego obawiałem się usłyszeć. Wiadomo przy poważnych wypadkach jak wylewy czy jakieś wypadki samochodowe gdzie każda minuta się liczy to i tak kupa czasu.
@nu3ns No cóż, pamiętasz tego pana co zmarł w karetce kilka dni temu w Siemiatyczach a szpital był zamknięty? Był po próbie samobójczej. Obstawiam, że przy wypadkach może być podobnie
@fragola: Szacun. Ja na szczęście nie byłem nigdy w podobnej sytuacji i mam nadzieję nigdy nie być. Rok temu o tej porze nie zadałbym tego pytania uważając za naturalne ,że karetka przyjedzie tak szybko jak to możliwe, oczywiście nie licząc jakiś przypadków całkowicie losowych nawet w czasie gdy nie ma żadnego ogólnoświatowego tyfusu. Teraz trzeba na siebie i innych bardzo uważać. Pozostaje życzyć zdrowia ;)