Wpis z mikrobloga

Dlaczego serial #legion nie jest powszechnie znany?
Widzialem 1 sezon dawno temu, teraz obejrzałem wszystkie 3
Przecież to jest perełka nad perełki
Mam wrażenie że niestety sporo ludzi wrzuca go do szufladki #marvel i pomija a to jest po prostu ideal, choć trzeba przyznać że sezon drugi lekki nie jest
Ogólnie całość jest dość ciężka ale mało jest seriali w tym klimacie, a początek trzeciego sezonu to mistrzostwo swiata
#hbo #seriale
  • 10
@Cyderek bo trochę jak ja
Panie, pierwszy choć czasami nie dało się opisać odcinka to jest nic.
To co się dzieje w 2 to kosmos jakoś a to co w 3 to jest masakra
Samo odkrycie kto jest ojcem Davida jest wielkim wooooow (tylko nie szukaj teraz w necie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopowy_brukselek: ten serial jest zbyt artystyczny dla typowych pochłaniaczy seriali, mało tego ma cholernie mądry przekaz. Ten serial poczuje i zrozumie może 25% tych, którzy dotarli do końca. I jest to całkowicie zrozumiałe patrząc na miejsce w którym się znajdujemy gdzie najpopularniejsze są patostreamy. Podobnie jest z ostatnim sezonem Twin Peaks czy nawet z całym Mr Robot.
@Kokos przyznam ci rację. Sam po niektórych odcinkach miałem niezły mętlik w głowie, dopiero później się niektóre rzeczy wyjaśniają. Do tego oprawa audiowizualna jest po prostu nieziemska
Duża część wygląda jakby była po kwasie robiona

Niestety ten poczatek gdzie używają słowa mutant mocno chyba część "dorosłych" odrzuca jako kolejny film o X-Men
A to jest pięknie pokazane studium choroby psychiczne

Ciężko nawet powiedzieć który odcinek jest ulubiony albo którzy bohaterowie.
Na pewno