Wpis z mikrobloga

#!$%@?...

Właśnie dowiedziałem się, że nawet po mojej niedawno zakończonej kwarantannie domowej (tzn dzisiaj), ja i inni uczniowie klas maturalnych wracamy z powrotem do mojej #!$%@? szkoły (Zespół szkół górnik w Tarnobrzegu) na zajęcia "hybrydowe" chociaż widocznie nawet na ich stronie napisane wielkimi literami jest, że "Od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. szkoła pracuje w trybie nauczania zdalnego"

Uczęszczam do technikum i będę musial #!$%@?ć od nowa codziennie po +30km autobusem żeby pójść na 3 lekcje, niczego się nie nauczyć i wrócić do domu na lekcje online xD (albo lekcje online w drodze do szkoly a pozniej normalnie w szkole)! Nie wiem czy dyrekcja zauważyła ale codziennie odkrywane jest po ~20k nowych przypadków zarażeń, a po ostatnio spędzonej 2 tygodniowej kwarantannie w domu z chorym ojcem obawiam się że jest szansa na to, że sam mogę być na ten syf chory.

Jeden z uczniów podczas lekcji online spytał się jednego z nauczycieli o opinię. Dyrekcja uważa, że życie moje i mojej rodziny jest mniej ważne niż jakieś egzaminy zawodowe które dla mnie są kompletnie bezużyteczne.

Pytam się kto w tej #!$%@? szkole ma mózg, a jeśli ktoś tam ma to czy go używają? Widocznie nie.

Chciałbym rozgłośnić tą sytuację bo wydaje mi się, że jesteśmy jedyną szkołą co #!$%@? takie rzeczy xD

#koronawirus #szkola #nauka #matura #gornik #glupota #tarnobrzeg #edukacja #przegryw #zalesie
  • 15