Wpis z mikrobloga

Mnie jedyne co osobiscie denerwuje to to, że gdy położę się do łóżka i sobie oglądam twitch/youtube i przestaje ruszać głową i kontrolerami to co kilka/kilkanascie minut sie okulary wyłączają i trzeba sięgać po kontrolery i wznowic oglądanie. Ale generalnie marzenie o telewizorze na suficie spełnione :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farara: Na projektorze mogę oglądać filmy 3D w technologii SBS, mam do tego aktywne okulary, skorzystałem może z nich 5 razy w ciągu 5 lat. Ogólnie filmy 3D są moim zdaniem mocno przereklamowane. To co wrzuciłeś to chyba archaiczna "technologia" na okulary z kolorowym celofanem, modne w Polskiej TV na początku lat '90. Na Oculusie wrażenie robią filmy 360, ale dopiero od 8k.
@olito mozesz ogladac ale ich nie masz dlatego ich nie ogladasz. kazdy biedak co kupil telewizor 3d tak pieprzy, na telewizor bylo go stac ale na filmy nie XD ja juz mam z 60 plyt blueray 3d

w tv bylo inne 3d

w goglach powinno byc sbs, yt skasowal obsluge sbs na pc ale w natywnym programie powinno byc sbs a nie kolorowy celofan

tak wogle to przez gogle gry tez powinny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farara: Bez nerwów :) ja mówię o subiektywnych odczuciach. Jeżeli Tobie ta technologia pasuje to przecież oglądaj. Miałem trochę BR-ripow w 3D i po prostu mi nie siadły, mimo ekranu 150 cali. TV nawet nie mam. SBS na Oculusie działa np. w apce PLAYA VR.
@olito: ripy sie nie licza, pierwszy br w tym roku ktory kupilem to prometeusz i obejrzalem go calego w 2d na telewizorze ktory nigdy wczesniej takiej jakosci nie wyswietlal XD pomimo ze widzialem ten film go go obejrzalem do konca, widac na stopklatkach ze zadne 4k z gownonetflixa nie ma takiej kompresji
no to miales troche jakis miniripow po 3gb i moze ze 2 filmy po 9gb bo nie miales skad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farara: Projektor 120Hz, po 60 na oko przy 3D. Ripy z rarbg, celowałem w takie około 10GB. Miałem też parę nieskompresowanych parominutowych demówek w 3D typu rybki w oceanie, czy inne tygrysy w puszczy. Widać to 3D, jako nowość robi chwilowe wrażenie, ale na dłuższą metę nie wiem "komu to potrzebne".