Wpis z mikrobloga

@szymas70: Jestem dosyć zadowolony, mimo, ze trochę można byłoby poprawić. Zegarek ma dedykowana świetna aplikacje do śledzenia aktywności fizycznej. Ekran jest dosyć mały wiec trochę trwa zanim będziesz w stanie przeczytać cała wiadomość a jeśli ktoś wyślę Ci ich kilka, to zobaczysz tylko pierwsza. Jedynym faktorem przy wyborze koloru była estetyka, wole po prostu jasne dodatki. Krokomierz i pulsoksymetr działa bez zarzutu, funkcji uprawiania sportu jeszcze nie sprawdzałem. Bateria ma ogromny
@szymas70: No i super! Masz już jakieś przemyślenia na temat tego czego Ci brakuje albo co jest największa zaleta? Do tej pory jestem pod wrażeniem baterii bo użytkuje go na codzień, a od momentu kiedy rozmawialiśmy ostatnim razem, ładowalem go może 4 razy :o
@padamczyk Moim zdaniem mógłby samemu wyczuwać kiedy robię jakieś ćwiczenie i aktywować tryb workout, czasami ma problem z rejestrowaniem snu, zdarza się że wykrywa parę godzin mniej niż w rzeczywistości i duża wada że drzemek w ciągu dnia nie liczy jako sen. Największa zaletą to wyglad, wygląda klasycznie a jak chcesz zobaczyć dokładna godzinę to obracasz nadgarstek i masz wszystko widoczne.