Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się dogadajecie w kwestii aranżacji mieszkania w związku. Np. robimy kuchnię i ja chciałbym ją w stylu południowym, hiszpańskim, frezowane białe szafki, patchworki, jakiś jeden mocny kolorystycznie element. Różowa natomiast woli wszystko bardzo stonowane, pastelowe, beżowe, ja na to mówię styl sali weselnej od którego mnie mdli, bo jak wejdziesz do jednej sali weselnej to tak jakbyś był w każdej polskiej sali weselnej. Myśleliśmy nad projektantem ale on zapyta nas w jaki styl nas interesuje no i będzie konflikt. #zwiazki #polskiedomy #kuchnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb174a3661964000abb2a8a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest #!$%@? temat. Bez kompromisów nydyrydy. U nas ja byłem bardziej dostosowujący się. Co najwyżej mówiłem że coś mi się nie podoba albo jest niepraktyczne. Największą chyba jazdę mieliśmy o oświetlenie w salonie- mieliśmy mieć źródło światła nad kanapę oraz nad stół. Bardzo trudno było dojść do wyboru dla jednego źródła światła i dobrania do tego drugiego.
dota: "frezowane białe szafki"
A czy ty będziesz je mył? Bo jak ty to bierz jak ona to się zastanów.
Niestety dopiero w praniu wychodza plusy i minusy mebli.Ja miałam faze na ciemne meble kuchenne.
Też z takimi "frezami" Było kilka do wyboru i zgodnie wybraliśmy jeden.
Horror,zacieki z byle kropli,wszystko widać,we wgłębieniach gromadzący się kurz.dziś wymyjesz za dwa dni to samo.
W kuchni powiny być meble łatwe do czyszczenia.
Może