Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

niedziela wieczór i humor popsuty? Nadchodzę z #rozdajo! (σ ͜ʖσ)

W tym miesiącu w końcu przełamałam się i założyłam swoją firmę, stawiając po godzinach na etacie sklep internetowy Psiasyłka. Są to paczki-niespodzianki dla psiaków i kociaków - z nastawieniem na super jakościowo, naturalne przysmaki i gryzaki oraz urocze zabawki, co miesiąc inne. A to wszystko dostosowane do konkretnego zwierzaka (wiadomo- wiek, wielkość, alergie/nietolerancje, a nawet preferencje ze wołowina smakuje bardziej niż kurczaczek), i w głównej mierze z małych polskich firm.

Jako że jestem #psiara, a całość z olbrzymiej miłości do zwierząt, to każda zamówiona Psiasyłka funduje miskę karmy dla krakowskiego schroniska, lub fundacji Człowiek dla Zwierząt pod Krakowem, skąd adoptowani zostali Tosia i Budyń - eksperci stojący za Psiasyłką, skrzętnie testujący wszystkie produkty ʕʔ

Ale do rzeczy - zobaczcie sami, rozruszajcie, kupcie jeśli się spodoba, dajcie lajka na Facebooku lub Insta a ja zgodnie z obietnicą przechodzę do #rozdajo!

Losowanie przez #mirkorandom we wtorek wieczorem, a dla zwycięzcy/zwyciężczyni - Psiasyłka lub Kocia Psiasyłka, oczywiście customizowana pod zwierzaka (więc uśmiechnę się o szczegóły po ogłoszeniu wyników).

Na zdjęciu Watson, jeden z pierwszych Psyjaciół-testerów, a w komentarzu zdjęcie Psiasyłki Plus( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pokazpsa #pies #pokazkota #kot #wykopefekt #smiesznypiesek #tworczoscwlasna
zapomnialamlogin - Cześć Mirki i Mirabelki,

niedziela wieczór i humor popsuty? Nadch...

źródło: comment_1605467111DCQ8GW2AePA5ySw8wXTukG.jpg

Pobierz
  • 110
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza tak blablador. Kabli nie tyka. Ale za to dzieci mocno cierpią bo je potrafi przewrócić w biegu i od razu gryźć. Spodni dziecięcych już kilka par dziurawych. No i nie lubi podkładów do sikania. Zamiast robić na nie, to je rozszarpuje albo leje 20 cm od podkładu...
Dodatkowo ten egzemplarz ma problem z wychodzeniem na spacer. Nie chce wyjść z domu. Trzeba go przekonywać....