Wpis z mikrobloga

Mirki. Jak wiecie Endomondo działa tylko do 31.12.2020. W związku z tym ściągnąłem sobie 8 lat treningów w formacie.tcx i chciałbym je wgrać do polecanej aplikacji MapMyRun. Jest jednak problem. Strona umożliwia przesyłanie plików tylko pojedynczo, a treningów mam do wysłania bardzo dużo co zajęłoby mi chyba z kilka godzin. Macie rozwiązanie jak to zrobić? Wysłanie paczki niestety nie wchodzi w grę, ponieważ wyskakuje błąd.
#bieganie #endomondo #sport #mikrokoksy
  • 24
@TakiTaki:

Can I bulk import my workouts from another product or service?

Unfortunately, at this time, MapMy does not support the bulk importing of historical workouts. Workouts > will need to be manually imported one by one if they occurred in the past.


Także trochę lipa, można by napisać skrypt w selenium, który przeklikuje wszystko w przegladarce, ale bedzie to dosc powolne. Może skorzystaj ze stravy, wszystko powinno się zsynchronizowac przez
Przecież MapMyRun to też underarmour, łączysz konta i eksport robi Ci się sam. Oczywiście ja miałem mniejszy problem, bo tylko trzy lata treningów.
@TakiTaki: mi zassało z 9 lat po kilku dniach synchronizacji
strona www to dno, mogli co najmniej sklonować funkcje endomondo, a tak to jest łaskawie historia treningów, nie wiem jak odnaleźć znajomych inaczej jak ręcznie wpisując ich adresy mailowe.
esencja aplikacji na androida to jej nazwa i liczne błędy tłumaczeń
walk to wchodzenie

jak wchodzisz przez www na endomondo to możesz dostać kod na 3 miesiące premium w map my fitnes
lukszymonk - @TakiTaki: mi zassało z 9 lat po kilku dniach synchronizacji
strona www...

źródło: comment_1605780910gxKEkP12horuLGwZB2pcXE.jpg

Pobierz
@TakiTaki: mi zassało, aczkolwiek trwało to chwilę, z tym że skądśtam wiedziałem, że może trwać do tygodnia. Na razie mapmhyrun używam tylko dlatego, że wychodzi najtaniej z tego, co jest mi znane, ale appki adidasa i, zwłaszcza pumy i asicsa wyglądają dość ciekawie dla mnie, z tym, że bieganie to dla mnie tylko najbardziej dostępna forma aktywności fizycznej (w pumie i asicsie są dość sensowne programy ćwiczeń z bieganiem)
najbliżej endomondo