Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

Potrzebuje pomysłu w jakie ścieżki drogi zawodowej mogę dalej iść i co mogę obrać sobie za cel bo takie podejście mocniej zmienia moje nastawienie i mam do czego się uczyć i dążyć.
Jestem na 3 roku studiów ekonomicznych, od ich samego początku pracuje w bankowości, jednym z polskich banków - najpierw rok infolinii, teraz już blisko rok pracy w centrali związanej z posprzedażowa obsługą produktów KI i KB (głownie kredyty). Angielski około B1/B2 - ale nad tym chce pracować i to poprawiać bo niestety to zaniedbałem, a wiem że to jest minimalny wymóg. Chciałbym w przyszłym roku zmienić pracę i iść w coś co da mi już faktyczne możliwości rozwoju i zarabiania po prostu lepszej kasy. W czym mogę pracować, żeby nie było szklanego sufitu? Ogólnie lubię bankowość, ciekawią mnie przedsiębiorstwa. Praca z klientem jest dla mnie spoko i jestem mega wygadany. Myślałem o pracy w konsultingu i audycie, ale to tylko takie gdybanie.

Najbardziej będę wdzięczny za odpowiedzi, które lekko opiszą co wy robiliście, co teraz robicie i jak wyglądała wasza droga do tego - po prostu. Chce mi się #!$%@?ć, ale nie wiem gdzie i jak żeby potem nie skończyć z ucięta drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #finanse #praca
  • 2