Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego pietra jak to będzie wyglądało. Słyszałem że prezerwatywy powinno się kupować w aptece ale nie dam rady tego zrobić.
To znaczy iść i powiedzieć aptekarce "poproszę prezerwatywy du..."- wstydzę się po prostu.
Myślałem że kupie w pewnym dyskoncie i jak będę dawał na taśmę to przykryję torebką z mandarynkami bądź czipsami aby ludzie nie widzieli a jak kasjerka będzie kasować to będę udawał że szukam czegoś w portfelu. Tylko własnie lipa bo z tego co przed świętami widziałem prezerwatywy są tylko przy kasie i każdy będzie widział że po nie sięgam więc to też przypał :/
Wyszło na to że nie pozostaje nic innego jak zebranie się w sobie i kupienie tego jakoś na spontanie wmawiając sobie że to taki sam produkt jak gumy do żucia.
Tyle że łomocze mi serce jak o tym pomyślę więc postanowiłem że się was dopytam jak to wygląda gdy się kupuje takie prezerwatywy to może się uspokoję.
Kasjer/kasjerka krzywo patrzą, coś dogadują, uśmiechają się, żartują? Bo tego boję się najbardziej.
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#pytanie #kiciochpyta #seks #kiciochpyta jako że dziewczynę poznałem przez portal to #tinder i #podrywajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1605728125w2YuD0Eafd658VIBWxURLt.jpg
  • 47
@m4jkel: pojedź na drugi koniec miasta, będziesz miał maskę, załóż czarne okulary i może jakoś przeżyjesz. Pani, która Ci je sprzeda będzie się śmiała tylko przez tydzień i rozpowie to połowie znajomym, ale prawdopodobnie już jej nigdy nie zobaczysz.
@m4jkel: ja jak kupowałem pierwszy raz to aptekarka jakas wystraszona byla xD ale potem zeby sie nie stresowac, to zamowilem se na necie 50 sztuk za jakies 20 zeta( ͡° ͜ʖ ͡°)
I #!$%@? bo nawet 10 nie uzylem, a tera nie mam co z tym zrobic bo z laskalą zerwałem.
Chce ktos kupic? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aik-: raz kupowałem w kasie samoobsługowej i pani musiała podejść, żeby zatwierdzić wagę, bo była zbyt mała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to tam wylane, ale dla takiego wykopowego prawiczka to stan zawałowy.
ja jak kupowałem pierwszy raz to aptekarka jakas wystraszona byla xD ale potem zeby sie nie stresowac, to zamowilem se na necie 50 sztuk za jakies 20 zeta( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kabuto528: Chodzi o gumy do żucia? Wychodzi 40 groszy za gumę. Przecież jakość musi być tragiczna, pewnie naganiacz śmierdzi po zdjęciu lateksem.... Chłopie lepiej je wyrzuć.