Wpis z mikrobloga

Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowanym mieszkaniu w centrum dużego miasta. 18.30 a ja gram w gry, jem pizzę i piję latte na własnoręcznie zmielonych ziarnach. Fwb niedawno wyszła i pobiegła na trening. (Ogólnie to najgorszy sen prawactwa, że ktoś może żyć tak jak mu się podoba)

#pdk #bekazprawactwa #heheszki #humorobrazkowy
d.....2 - Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowany...

źródło: comment_1605979889KPLnRQ8ifu2YUaz0xozOJ4.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
xDDDD nie stac ich na wlasne to tak mieszkaja.


@kuhonnyje_rewaljucje: sęk w tym, że ich często stać :)

no dokladnie, lepiej na swoje niz na cudze cucku.


@kuhonnyje_rewaljucje: instytucja "kredytu hipotecznego" w Polsce ma niecałe 20 lat, ludzie co go zaciągnęli jak powstał w znacznej większości dopiero teraz zaczynają płacić na swoje, po drodze mieliśmy kilka kryzysów i COVID, grosza na swoje nie zapłacili, jedyny fart w tym, że mieszkania
  • Odpowiedz
@Galopujaca_rokitniczka:

no tak, ludzie o prawicowych poglądach chcą decydować o życiu innych. O tym czy mają się skrobać, czy nie, ruchać przed ślubem czy nie, sypiać z osobami tej samej płci czy nie, mieć dzieci czy nie, w co wierzyć i jak myśleć.


Raczej ludzie o autorytarnych poglądach. #!$%@? mnie dzielenie ludzi tylko na 2 grupy. Opcja polityczna która najmniej chce decydować o życiu innych jest właśnie prawica a dokładniej liberalna
  • Odpowiedz
@Qvvb: problem w tym że w Polsce nie ma partii liberalno konserwatywnej. Mamy PiS czyli głęboki chrzescionsko narodowy socjalizm, konfederację która nazywa się liberalna prawica a tak naprawdę jest zwykłą zamordystycznymi partią narodowo konserwatywną. Mamy PO cxyli socjaldemokrację i lewicę - socjalliberalizm.

Partii liberalno konserwatywnej nie ma i nie będzie w Polsce bo nie ma elektoratu. Jak pokazało poparcie dla Petru a raczej jego brak. Wyborcy konfederacji to w wielkiej części
  • Odpowiedz
@Galopujaca_rokitniczka: To niestety prawda, ale warto pamiętać, że na konfederacje głosowali również libertarianie itp. Ale po tym jak ta partia pokazała swoje prawdziwe oblicze jest duża szansa na pojawienie się nie zamordystycznej alternatywy. Warto tez wspomnieć, że prawica nie musi być konserwatywna jeżeli przez prawicę rozumiemy wolność ekonomiczną.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: to zależy od punktu widzenia, mi by było szkoda wydawać 1-2 tyś na wynajem bo to czysty koszt. Jednak wolałbym pracować "na swoje" ale to tak jak wspomniałem na wstepie to zalezy od punktu widzenia, ja tutaj nie widzę niezależnosci tylko właśnie jednak pewną zależność.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2 wszystko super ze Ci sie uklada !

Osobiscie jestem fanem domkow - blisko miasta :) dobrze miec jednak na wlasnosc bo ladujesz 1.5k co miesiac w cos co nie jest twoje i wychodzi po 10 latach ze mogles kupic takie mieszkanie.

Jak przyjdzie czas pewnie lykniesz na hipoteke czy gotowke jak masz :)
  • Odpowiedz