Wpis z mikrobloga

Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowanym mieszkaniu w centrum dużego miasta. 18.30 a ja gram w gry, jem pizzę i piję latte na własnoręcznie zmielonych ziarnach. Fwb niedawno wyszła i pobiegła na trening. (Ogólnie to najgorszy sen prawactwa, że ktoś może żyć tak jak mu się podoba)

#pdk #bekazprawactwa #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz d.....2 - Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowany...
źródło: comment_1605979889KPLnRQ8ifu2YUaz0xozOJ4.jpg
  • 194
plusik za stracika. Coś tam sobie porywasz czy stoi tylko?:)


@yorrick w wieku 32 lat postanowiłem się nauczyć grać. W tym tygodniu dostałem, póki co lecę na jakiś kursach z YT, ale szukam sobie jakiegoś nauczyciela w okolicy.
@elf_pszeniczny: Wynajem jest przecież niezależnością. Zależna to jest właśnie osoba, która 20 lat dupi żeby urobić na jedno miejsce zamieszkania i jest związana z nim i wszystkimi jego wadami.

Wynajmujesz, nie pasuje ci to spadasz. Chyba, że masz 15 lat i myślisz, że jak wynajmujesz to ci właściciel wpada co rano i patrzy co robisz. Albo miałeś tylko doświadczenia studenckie, gdzie rzeczywiście umowy trzeba tak czasami robić, żeby tam nie zasrali