Wpis z mikrobloga

Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowanym mieszkaniu w centrum dużego miasta. 18.30 a ja gram w gry, jem pizzę i piję latte na własnoręcznie zmielonych ziarnach. Fwb niedawno wyszła i pobiegła na trening. (Ogólnie to najgorszy sen prawactwa, że ktoś może żyć tak jak mu się podoba)

#pdk #bekazprawactwa #heheszki #humorobrazkowy
d.....2 - Najpiękniejsza rzecz na świecie to niezależność. Siedzę sobie w wynajmowany...

źródło: comment_1605979889KPLnRQ8ifu2YUaz0xozOJ4.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
@Bover: Niektórzy potrafią być krytyczni, wyobraź sobie :) To, że mam poglądy z grubsza określane jako "prawicowe" wcale nie oznacza, że większości patriotycznych sebastianów nie uważam za spierdo leńców. Obie strony mają osoby karykaturyzujące ich przekonania, Ty natomiast mógłbyś wiedzieć, że są jednak w Polsce osoby myślące. Z każdej strony.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: najzabawniejsze jest to, ze zamiast machnac reka poglebiacie jeszcze przepasc miedzy i tak juz zdziczalym i chyba najglupszym w Europie polskim spoleczenstwem :) Kazdy z was, prawaki, lewaki, tepaki doklada kolejna cegielkie do budowy wspanialego muru, ktory miedzy soba stawiacie. I macie potem kwiatki glosujace na PIS, walki pod kosciolem i inne takie. Smutny ten wasz #!$%@?, w wynajmowanym czy wlasnym mieszkaniu :)
  • Odpowiedz
Ogólnie to najgorszy sen prawactwa, że ktoś może żyć tak jak mu się podoba


@duncanidaho2: To nie jest kwestia "żyć tak jak mu się podoba" tylko kwestia tego, że Ciebie na to stać, a nas nie. W różnym stopniu: ja też wynajmuję całkiem fajną kawalerkę, ale już na FWB mnie nie stać (pod względem atrakcyjności fizycznej czy charyzmy). Stąd ten ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: @masz_fajne_donice: od tego czy właściciel będzie chciał przedłużyć umowę, jeśli nie to czy w takim wypadku znajdzie kolejne mieszkanie w fajnej lokalizacji, podobnym standardzie i w takiej samej lub podobnej cenie. Potem cały ambaras z przeprowadzka, aklimatyzowaniem się z nowym miejscem zamieszkania itp. Wynajmowanie mieszkania to ciagle myśli z tylu głowy, ze masz nad sobą właściciela mieszkania i jesteś zależny od niego
  • Odpowiedz