Wpis z mikrobloga

  • 6
Zwróciłem wczoraj w sklepie uwagę starej babie + miała maskę na brudzie i ryła mi się na plecy w kolejce do kasy w sklepie i co ona na to? "Odwal się pan, ty #!$%@?, paszoł mi stąd ze swoim wirusem". Więc kulturalnie powiedziałem jej aby wypier... i dalej oglądała sobie tvpis i rydzyka i aby się nauczała maskę nosić no chyba że gacie też w kolanach nosi.

Jak widać propaganda PiSu i klechów na temat braku wirusa i zagrożenia działa i ma się świetnie.
#starebaby #koronawirus #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Almaak jak bardzo działa propaganda że osoby najbardziej narażone nie wierzą w koronawirusa i nie potrafią zachować minimum odległości od drugiej osoby
  • Odpowiedz
@FoxX21: Nie oglądam #tvpis ale raczej nie wmawiają ludziom że wirusa nie ma.
A po konferencjach premiera trudno odnieść inne wrażenie że na emerytów to oni chuchają i dmuchają aby tylko jak najlepiej mieli
  • Odpowiedz
Odwal się pan, ty #!$%@?, paszoł mi stąd ze swoim wirusem


@FoxX21: Nie żeby coś, ale po czym wnioskowałeś, że Pani ogląda TVP? Ostatnio takie hasła słyszę raczej na strajku kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alerek2222: od razu widać co po niektórych, że nie należą do osób myślących. I słusznie że takie hasła słychać na strajku kobiet. Niech wszyscy pisowsy i konfederaci i ich wyborcy uciekają do swojej ojczystej Rosji i niech dadzą ludziom żyć w spokoju i wolności.
@Morritz: a nie? poszukaj jak negował i krytykował szczególnie ograniczenia w kościołach i np. komunię na rękę
  • Odpowiedz