Wpis z mikrobloga

@rozpendzonyjerz: Polajkowali tylko Przegrywy jak i sam przegryw bez formy to napisał.
XD

przyjemne rysy


@Tessarvo: Tu się nie zgodzę, ja mam #!$%@? ostre rysy, gdy się patrzę na kogoś dłużej to ta osoba najczęściej ucieka.
Od małego miałem ksywy typu szatan czy omen, a w późniejszym życiu słyszałem, ze wyglądam jak morderca czy psychopata.
I powodzenie jest bardzo duże.
@KrzysztofMickiewicz: Chciałeś rzetelnej odpowiedzi i tagujesz przegryw, chłopie zastanów
@Zales360: @KrzysztofMickiewicz: no dobre pytanie, jak kiedyś byłem bardziej ulany to się teoszeczke wstydziłem JA zdjąć koszulkę przy segzach teraz wyglądam dużo lepiej to czasami różowe się płoszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się, że one sadza, że mi się nie spodobają itp skoro ja taki „fit” a one zwykle kobity po 50 kg
@KrzysztofMickiewicz: a ile masz lat? I jak bardzo wysportowany? Jeśli jesteś strasznie nabity to moze sie to średnio podobać, ale jesli raczej w granicach normy to kuuurde panie, oczywiście ze to kręci laski i prędzej oniesmiela niz powoduje zlew z ich strony.
U mnie np jest tak, ze z wiekiem (teraz 25 lvl) coraz bardziej zwracam uwagę na fajnie zbudowane ciało u mężczyzny (ach Henryczek Cavill xD), a kiedyś jak byłam
@Zales360: chyba znasz odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale masa mięśniowa czy tłuszcz? Wiesz, my jako osobniki z silki widzimy różnice jak ktoś jest byk a ktoś grubas, ale dla 99% ludzi to nie ma różnicy czy masz duza łapę bo jesteś tucznik czy pod tym tłuszczem jest 150 kg na klatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vinca: dokładnie jak napisałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja fit, a one czuja się niewystarczająco dobre dla takiej sylwetki (wiem jak to brzmi xD) ale że ona ma tutaj trochę boczek trochę brzuszek itp znając życie poznasz w pewnym momencie osobnika z silki i niebieski pozna co to zdrada xD obrazisz się pewnie, ale takie jest życie, pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@familypet: 177cm, jak miałem jakieś 19-20 lat to miałem większe branie, ale może to nie ze względu na wygląd tylko na fakt że wtedy była szkoła, potem studia. Więcej kontaktów, a teraz praktycznie zero, tylko kilku starych znajomych. Praca zdalna też nie pomaga
@KrzysztofMickiewicz: tak mnie tknęło, żeby zerknąć na twoje wpisy i komentarze, bo często problemu szukamy nie tam gdzie powinniśmy. I niestety autorze, ale myślę, że nie ciało jest problemem, tylko poglądy oraz sposób ich przedstawiania. Młodym byczkom często wydaje się, że nie mają na twarzy wymalowanych poglądów, ale co bardziej ogarnięte różowe po chwili rozmowy, po kilku słowach "kluczach" zazwyczaj wiedzą z kim mają do czynienia. Ofc życzę powodzenia w poszukiwaniach,
@vinca: jak się odniesiesz do mojego komentarza jako różowa? Jak byś patrzyła jakbyś miała się z kimś pukać, ty zwykła dziewczyna a on fit dociety itp? Czułabyś się gorsza? Wstydziła rozebrać itp?