Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wyk00p: no zgadzam się, ale uwierz ze jestes sam wstanie ogarnąć diete. Jesli nie masz chorób, ktore mogly by powodować problemy z gastro to śmiało działaj. Dodadam ze jesli pijasz czesto alko to odstaw, wprowadz diete i zrob jakies full badania z krwi. Moze #!$%@?łeś zla dieta wątrobę, która ma duzy wplyw na metabolizm a ten na wage
@leynamur: Racja, najpierw się muszę zbadać czy już się do cukrzycy nie doprowadziłem, a w ubokach tabletek które biorę jest wzmianka że mogą do niej doprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alko idzie w odstawkę z innych względów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyk00p: sam walczyłem ze swoja wagą i zmieniłem całkowicie podejście do diety, zwracam uwage co jem itd trzymam kalorie + sporty jakieś i samo wróciło wszystko do normy. Z ulanca zrobilem sie normalnym robakiem, poszlo mi 18kg w dół w sumie, to bylo dwa lata temu i od tej pory waga sie utrzymuje lub lekko waha. Alko nie pijam prawie wogole, slodkiego też bo nie lubię. Lubie miesa i moja dieta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyk00p: a jak szukasz gotowych diet to obczaj apke fit-world dieta przepisy na androida jest, tam masz gotowe diety i przepisy, ja tam mam konto i korzystam wlasnie z diety keto, teraz ja zmodyfikowałem ale ogolnie duzy wybor diet
Mimo że ostatnio ograniczyłem podaż kalorii, bo jem raz dziennie to i tak +5 na wadze przez ostatni miesiąc,


@wyk00p: Ahahaha bo wierzyłeś tumanie że liczenie kalorii ma sens? XDD skad wy sie bierzecie?