Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Z naszym malutkim garażowym zespołem wystartowaliśmy z aplikacją pomagającą firmom IT kontrolować kto co potrafi, i pomagać w przypisywaniu ludzi do zespołów, informując jak kto jest dopasowany do tego co właściwie robi. Apka dostępna jest na: https://employplan.com

Z braku kasy na adsy i inne bajery ciężko nam się przebić do firm które mogłyby spojrzeć na rozwiązanie, a bardzo nam zależy żeby spotkać pierwszych klientów. Głównie jesteśmy programistami a programiści za dobrze z ludźmi nie gadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy nadzieję że akurat w grupie mirków znajdzie się kilka firm zainteresowany spojrzeniem i wsparciem raczkującego polskiego startupu IT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tej też okazji organizujemy niewielkie #rozdajo , wśród plusujących wylosujemy 2 osoby którym wyślemy w dniu premiery wyczekiwanego #cyberpunk2077 na dowolną wskazaną platformę. Plusy liczą się do północy w najbliższy piątek, a zwycięzców ogłosimy w poniedziałek

#hr #startup #startupcribs #informatyka #korposwiat #korpo
corpseRott - Cześć Mireczki. Z naszym malutkim garażowym zespołem wystartowaliśmy z a...

źródło: comment_1606310415sTIDX3mwxNmS8KtGpMBOZS.jpg

Pobierz
  • 69
@corpseRott: A dla kogo jest taka aplikacja? Dla super wielkich korpo? Pytam z ciekawości, bo nie pracowałem nigdy w korpo, w którym znajomość technologii wśród członków poszczególnych działów nie byłyby powszechnie znane.
@corpseRott: ale po co to komu i dlaczego? w sensie wyobrażam sobie jak firmy wydają dziesiątki tysięcy na rekrutacje specjalistów więc aplikacja która mówi "kto co umie" w tym wypadku jest zbędna ? Na waszym miejscu zmienił bym target odbiorców i oferował to agencjom HR, które selekcjonują sobie kandydatów bo jak chcecie to sprzedać do korpo to chyba tylko po to aby im uzmyslowić, że nie wiedzą kogo zatrudniają i komu
@DOgi: też mnie to zastanawia. Małe firmy są bardzo monotechnologiczne zaś duże nie działają na zasadzie worka pracowników. Ludzie są rekrutowani do konkretnych projektów, a te z kolei są często monotechnologiczne.

Aplikacja zdaje się ma sens wyłącznie do wyszukania wolnych programistów, którzy spadają z innych projektów.

@corpseRott: jak duży research robiliście nad domeną tej apki?