Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie dostałem butthurtu stulecia. Poznałem laske i się we mnie zauroczyła. Mówiła mi takie miłe rzeczy że mi się ciepło na serduszku robiło, zwierzaliśmy się sporo. Planowaliśmy się spotkać, ale jako że była bardzo chora to czekaliśmy aż jej się poprawi. W międzyczasie wyszło na jaw że chodziła z typami o 20-30 lat od niej starszymi, była na seks-kamerkach i w ogóle red flag na red flagu xD też się o nią zazdrosny robiłem i robiłem spiny że ze mną nie chce się spotkać, ale z koleżankami już sobie może wyjść. W każdym razie stwierdziłem że z taką puszczalską laską nie chce związku i zaproponowałem FWB. Ostatnio zauważyłem że zaczęła się trzymać dystans chyba przez te moje spiny i problemy z zazdrością spowodowane nieprzyjemnymi doświadczeniami z innymi ludźmi. Okazało się że zmieniła zdanie, a mnie nazwała toksycznym bo chcę żeby ze mną była tylko dlatego bo potrzebuję bliskości xD w rzeczywistości nigdy nic takiego nie mówiłem i myślałem że ona też chce.
W każdym razie teraz straciłem przyjaciółke i wiem już żeby się lepiej nie zwierzać ani nie okazywać dziewczynom swoich problemów, a najlepiej to traktować jak jednorazówki
#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 27
@Ozja Lepiej kobietom nie zwierzać się z swych problemów, bo dla nich facet z problemem jest czerwoną flagą jak dziewczyna z bombelkiem. Niestety ale kobiety nigdy nie zechcą słabego faceta, i twoja koleżanka uznała że przez swoje problemy jesteś dla niej za słaby, zobacz że ona puszczała się z starymi prykami i była na seks kamerkach, od razu widać że zależy jej głównie na forsie i wygodnym życiu.
znaczy chodziło mi o to że jak traficie na normalną łaskę to nie stracicie w jej oczach po zwierzeniach, ja bym się cieszyła że ktoś mi ufa i starała się wspierać ()


@laventel: tylko skąd typ ma wiedzieć że typiarą nie jest niezrównoważoną zołzą, która udaje aniołka? :p

Trochę zazdroszczę tej dziecięcej naiwności :p