Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do odpowiedzi @Princess-Blue-Moon z dnia 28.11.2020 o godzinie 19:46:01 Księżycowa dyktatorka informuje, że niniejsze wytłumaczenie jest zbyt krótkie i niepoparte treściwymi argumentami.
Jest oburzona takim stanem rzeczy i nagminnie prosi @Princess-Blue-Moon o przesłanie pisma z wyjaśnieniami.

Aby pobrać wzory pism należy w skierować antenę WIFI na księżyc w najbliższą przypadającą pełnię księżyca i połączyć się z globalną siecią CelestiaMlaszczePrzyStole. Potrzebne pliki będą pobrane automatycznie.

Załączniki: 1 zdjęcie
#mlp #mylittlepony #kucyki #luna
Timer_555 - W nawiązaniu do odpowiedzi @Princess-Blue-Moon z dnia 28.11.2020 o godzin...

źródło: comment_1606603399f8t8ItqfRTIvddPtRuwMPy.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Timer_555: @RM_PL: Dobra, rozwinę nieco temat słodziaki :) Wykop jest ściekiem idei lewicowych i prawicowych, pełno wyzwisk i bezpodstawnego wyśmiewania się nawzajem o nienawiści nie wspominając. Głównie takie treści tu się znajdują. Moim podstawowym celem było sprawdzenie czy choćby w teorii można by tu propagować idee oparte na pokoju, współpracy i szacunku dla drugiego człowieka. Po przejrzeniu wielu wpisów, napisaniu paru rzeczy i przepytaniu kilku osób wiem, że choć przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Princess-Blue-Moon: Cóż, w sumie rozumiem, bo sam mam często już po prostu dość obecnych tu wojen, ciągłego podsycania napięć, głupoty, chamstwa i plucia jadem. Wiadomo, że fanatycy krzyczą najgłośniej, a przeciętnego człowieka na dłuższą metę to po prostu męczy :/ Wykop niestety stał się ofiarą swojej popularności, co szczególnie widać w tych kiepskich czasach. Szkoda tylko, że pozytywni ludzie przez to odchodzą i cierpi ogół społeczności. Przemyśl to jeszcze, bo jednak
karoryfer - @Princess-Blue-Moon: Cóż, w sumie rozumiem, bo sam mam często już po pros...

źródło: comment_1606615731DN7MMFfWe6JaDyCBBqyyCd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Princess-Blue-Moon: Niestety, to z polaryzacją, trollingiem i ogólnym spierdzieleniem znacznej części użytkowników Wykopu jest słuszne. Ale też niestety, odchodzenie normalnych, spokojnych ludzi starających się łagodzić obyczaje nie za bardzo w tym pomaga. Wiem z doświadczenia z innymi forami, które zdechły przez to, że ten rak, kiedy całkowicie opanuje jakieś miejsce, nie zostaje tam, tylko się przenosi dalej, niszcząc kolejne partie internetu.

Jeśli nie chcesz czytać wysrywów z obu radykalizmów, w pełni
  • Odpowiedz
@Princess-Blue-Moon:

Szanuję za próbę zmiany stanu rzeczy, ale jak pewnie doskonale wiesz ludzie lubią się zamykać w swoich bańkach bo jest to bardzo wygodne, potem dochodzi do polaryzacji i mamy to co mamy, a najgorsze jest to, że to dopiero początek.

Może kiedyś gdzieś uda się spotkać, szkoda że odchodzisz, ale skoro uważasz swój pobyt tutaj za bezsensowny/męczący to rzeczywiście najlepiej opuścić ten statek. Też się nad tym zastanawiam, już dwa
  • Odpowiedz
@karoryfer: @Emir_Komuny_Bananowej: @Lizergo: Dziękuję za zrozumienie :) Czasem czytając niektóre wpisy zastanawiam się, czy ktoś trolluje, czy naprawdę jest niespełna rozumu. Względem tego, co kilka lat temu dane mi było tu zobaczyć wykop zmierza w kierunku karachana pod względem poziomu, ale to nic dziwnego w tych czasach. Ilość tego, co można zrobić na wykopie w kierunku wyższego poziomu wygląda bardzo słabo w zestawieniu z ilością wymaganej pracy, a ja
P.....n - @karoryfer: @EmirKomunyBananowej: @Lizergo: Dziękuję za zrozumienie :) Czas...

źródło: comment_1606656297Wf3aVzJRMg6NU5Yvr6n2Xc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Princess-Blue-Moon: Cóż. W tej sytuacji rozumiem i szanuję Twoją decyzję. Niestety szkoda, że opuszczasz to miejsce ale próby zatrzymania Cię wbrew woli byłyby wręcz okazem hipokryzji.

Trzymaj się i powodzenia. Niech noc zawsze Ci sprzyja ;3
  • Odpowiedz