Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze kiedyś temat #smolensk #tu154 mnie bardzo kręcił, bo ja mały żuczek potrafiłem wyszukać masę błędów w komisji Maciera.
Ale od ok 3-5 lat ten temat mam totalnie w dupie, bo chyba już każdy wie, że #!$%@?ą głupoty.
Ale wpadłem na ich najnowsze dzieło (i pewno miało być ostateczne, bo na 10 rocznicę), z sierpnia 2020, być moze przeoczyłęm szum z lata.
https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ
No więc obejrzałem te wiekopomne dzieło i pierwsze kilka minut to jedno wielkie WOW, ale niezły PR. Co oni tam nie przeliczyli, czego nie zrobili, na serio robi wrażenie.
Ale potem mi kopara opadła, no po prostu kłąmsto na kłamstwie, zero logiki, nie no #!$%@? taka żenada, że ręce opadają.
Pierwsze 2 lepsze przykłady jak ci idioci kłamią.
1) Sugerowanie, że musiał być wybuch, bo jakieś drobne częsci były jeszcze przed brzozą, a komisja Milera to ukryła.
XD Prawda jest taka, że wiadomo o tym od samego początku, że samolot przed brzozą był jeszcze niżej i już chyba na 200-300 m przed leciał nisko i zahaczał o drzewa.
2) Sugerują, ba to podstawa całego ich raportu, że Tu-154 nie mógł przeciąc brzozy na wysokości tych 5-6 m, ponieważ by rozwalił, budę stojącą obok. I na poparcie swojej zasadniczej tezy ..... #!$%@?ą taki rysunek .... gdzie totalnie #!$%@? skalę wszystkiego (nagle TU-154 jest nie 5,5 m nad terenem, tylko 2 m, tak by w szopę trafić).
Poniżej realnie wysokości wg raportów, gdzie chociaż logika zgadza się z wizją terenową.

Nie wiem czy kogoś to jeszcze grzeje, ale jak by trochę osób chciało, to mogę punkt po punkcie #!$%@?ć ich ten pseudo raport tak, że tam kamień na kamieniu nie zostanie.

#bekazpodludzi #bekazpisu
text - Powiem wam, ze kiedyś temat #smolensk #tu154 mnie bardzo kręcił, bo ja mały żu...

źródło: comment_1606635759CYervPDEOcAkNr4v8ISkke.jpg

Pobierz
  • 69
A jeżeli ktoś się dziwi, że mimo wszystko nie rozwalił, tej szopy, będąc te 3-4 m nad nią, to informuję, że zupełnie czym innym jest stać w ciągu w momencie, gdy samolot rusza, a zupełnie co innego, gdy leci (lot z 270 km/h znacząco redukuje efekt wpływu dysz). Wtedy może nas nawet czasem do przodu popchąć (zawirowania jak widać na video), a nie odrzucić na 50 m jak się innym marzy.
Poza
text - A jeżeli ktoś się dziwi, że mimo wszystko nie rozwalił, tej szopy, będąc te 3-...

źródło: comment_1606636495SLEWo7ijco32aGAXRJSGqn.jpg

Pobierz
Innym smaczkiem które szczególnie oburza foliarzy pisowskich w komentarzach na YT jest fragment z 6:40, gdzie jak mniemam komisja Milera dostała opis jednej z firm, tego, co wg nich widać na zdjęciach.
Takich opinii było wiele.
No i tak firma założyła sobie, że były wybuchy ..... i sobie WYTYPOWALI najczarniejsze miejsca na ziemi XD (pewnie jakieś błoto lub pożar)
Tymczasem w tym raporcie sugerują, że komisja Milera odrzuca teorię wybuchów i to
text - Innym smaczkiem które szczególnie oburza foliarzy pisowskich w komentarzach na...

źródło: comment_1606637249y229aF2FCXYZy5EKIiV2VZ.jpg

Pobierz
@text: Kurcze chciałem przytoczyć moja korespondencję z przed kilku lat z Maciejem Laskiem. Oto kilka lat temu ten "news" o zmianie stref wybuchu na pożary trafił do mnie. Oburzony (wiem jak to brzmi) napisałem maila do Pana Laska. Otóż co ciekawe odpisał mi. Wymieniliśmy się kilkoma mailami i w tych mailach.... mnie zniszczył ;) Niestety nie pamiętam ich treści, a ostatnio usuwałem stare maile (za mało miejsca miałem na Gmailu) i
Wymieniliśmy się kilkoma mailami i w tych mailach.... mnie zniszczył ;)

@Jergen:
Powiem tak, ich raport miażdży sam sieie. Przez godzinę udowadniają, że samolot nie mógł się tak rozwalić od upadku. A więc prawie wszystkie zniszczenia spowodował wybuch czy nawet 2.
No więc wg nich 99,99% części przeleciało po wybuchu dystans ok 500 m, spadając ledwo o 5 m .... przy wybuchu, który pewnie od razu 1/3 tych rzeczy by wbił
text - > Wymieniliśmy się kilkoma mailami i w tych mailach.... mnie zniszczył ;)
@Je...

źródło: comment_1606642106UASALREgZynCUm6blRA0D3.jpg

Pobierz
@text Ty też popełniają pewien błąd w założeniach. Mianowicie zakładasz, że wybuch doprowadza do całkowitej dezintegracji samolotu. PS. Też uważam, że raport Macierewicza to gowno i żadnego wybuchu nie było.