Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W trakcie seksu zabezpieczenie szlag trafił.
Laska nie chce wziąć tabletki po.
Czy to znak że niestety trzeba szukać innej partnerki?
Boje się że nawet gdy kiedyś zdecydujemy się na dzieci i będzie jakoś strasznie chore to ona będzie chciała je urodzić, a ja nie będę miał nic do gadania tak jak teraz.
Ona twierdzi że takie dzieci są nawet fajniejsze, a napewno nie będzie nikogo zabijać tabletką.
No cóż, mnie czeka nieco nerwowy okres, ale po tym okresie jak okaże się że nie jest w ciąży, to uciekam. Co o tym myślicie ?
#zwiazki
#sex
#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc37b6fb554c8000ab00fa8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 78
  • Odpowiedz
OP: Mirki i mirabelki.
Dziękuję wam za okazane wsparcie.
@Chlebojad666: dałeś mi inny pogląd na te sprawy i myślę że trafiłeś w punkt. Dziękuję Ci szczególnie za ten wpis- rozjaśniłeś mi nieco umysł i pomogłeś zrozumieć o co tutaj tak naprawdę chodzi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@lukaszlukaszkk: że co? O czym Ty do mnie mówisz? Typ jest w związku z laską, uprawiają seks, a nie przegadali co robią w sytuacji awaryjnej i teraz wielkie zdziwienie, że mają różne spojrzenie na tę kwestię. Bo widzisz, ja z takiej tabletki korzystałam, ale kumam, że ktoś może nie chcieć i nie należy go do tego zmuszać, po prostu się to ustala wcześniej i wtedy decyduje czy w ogóle chce się
  • Odpowiedz