Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W trakcie seksu zabezpieczenie szlag trafił.
Laska nie chce wziąć tabletki po.
Czy to znak że niestety trzeba szukać innej partnerki?
Boje się że nawet gdy kiedyś zdecydujemy się na dzieci i będzie jakoś strasznie chore to ona będzie chciała je urodzić, a ja nie będę miał nic do gadania tak jak teraz.
Ona twierdzi że takie dzieci są nawet fajniejsze, a napewno nie będzie nikogo zabijać tabletką.
No cóż, mnie czeka nieco nerwowy okres, ale po tym okresie jak okaże się że nie jest w ciąży, to uciekam. Co o tym myślicie ?
#zwiazki
#sex
#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc37b6fb554c8000ab00fa8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 78
  • Odpowiedz
OP: @kwasnydeszcz: chciałbym żeby to był bait
@jiwe: żeby urodzić takiego kogoś jak Ty ? Typowy wykopek stulejarz.
@Meserole: mam nadzieję że to się dobrze skończy.
@bluelusca: ooo seksu nie uprawiaj, hurrr Durr. Wyobraź sobie że niektórzy uprawiają seks nie tylko po to by mieć dzieci, a ja rozważam rozstanie z tą osobą bo ma znacznie inny pogląd na te sprawy- wg mnie nie wzięcie tej tabletki
  • Odpowiedz
@bluelusca: No nie wiem szczerze jakI ktoś musi mieć zamknięty światopogląd, żeby myślec ze niepełnosprawne dziecko jest fajne i słodkie. Chyba po po prostu nigdy nie miał styczności z takim dzieckiem. Niepełnosprawne dziecko to ogrom wyrzeczeń, lez i mnóstwo wytrwałości. Specjalne szkoły, mierzenie się z wyśmiewaniem przez innych ludzi, specjalne diety, to ze dziecko jest przywiązane do Ciebie 24h/7. Jeśli ktoś na własne życzenie chce mieć takie życie to naprawdę nie
  • Odpowiedz
@Likenavy: Nie uważam, że jest fajne i słodkei (widzę w mainstrimowych mediach, że na takie się pozoruje).
Pracowałam w wolontariacie z niepełnosprawnymi i miałam dwie osoby wśród rówieśników w liceum z rodzeństwem z downem/niedorozojem. Jedna od dziecka musztrowana, że po ich śmierci/na starość rodziciów ma się zająć nimi+bratem, druga dziewczyna z problemami emocjonalnymi, bo żyła w cieniu brata pod którego wszystko trzeba było robić, jeździć na jakieś ewenty rodzinne dla rodzin
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Czyli nawet to już nie szantaż a zostałeś postawiony przed faktem dokonanym. Skoro jak piszesz ze mocno wierząca to całkiem uciekaj bo jak już widzisz zamiast rozsądku masz fanatyczne podejście. To dopiero początek, w życiu nic nie będziesz miał do powiedzenia.

Bardzo wierzącq,a seks bez ślubu uprawia? Bajt jak #!$%@?

@hyacinth @bluelusca Nic sie tak nie puszcza bez opamiętania jak 'katoliczki' niewyżyte. A później takie oto ich reakcje.
@shaelix92 Podręcznikowy przypadek.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: odpowiedzialność jest po dwóch stronach.
Jeśli wybrali gumki to zakładam, że jako dorośli wiedzieli jakie mogą być konsekwencje, ale chyba coś nie pykło, że nie wiedzieli jakie co do nich obydwie strony mają podejście.

Nie wiązałabym nic z wiarą bo nadgorliwe katoliczki masz i takie puszczalskie i takie co mają problem z seksem nawet po ślubie xD
  • Odpowiedz