Wpis z mikrobloga

Niestety za późno na #wykopaka, a że chciałem obdarować kogoś prezentem na Święta to robię małe #rozdajo / #konkurs.

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji „PrankoPAKA”
daj plusa i opisz poniżej - w minimum 10 słowach - co chciałbyś dostać, a Mikołaj Pranko spróbuje spełnić Twoje marzenie... albo jego część, przy okazji dorzucając coś od siebie. ʕʔ

Spośród wszystkich komentarzy poniżej wybiorę 3 osoby do których powędruje PrankoPaka!
Powodzenia i zapraszam do zabawy! ( ʖ̯) #prankothewolfdog
#prankopaka #glupiewykopowezabawy #ciekawostki #rozrywka #zwierzaczki dzięki za inspiracje @wykoPAKA
pranko_csv - Niestety za późno na #wykopaka, a że chciałem obdarować kogoś prezentem ...

źródło: comment_1606658104NjsrXHH4CEKQGzp9TbBf2O.jpg

Pobierz
  • 109
@pranko_csv Ogólnie to chciałbym dostać słuchawki bezprzewodowe albo Cyberpunk 2077, ale nie będę Cię tutaj naciągał na jakieś wielkie koszty, więc paczka słodyczy lub jakieś whisky będzie super prezentem :)
@pranko_csv: Drogi pranko Mikołaju - lubię wszystko co skandynawskie i norweskie. Lubię reniferki i lisy. Proszę o coś miłego bo 14 grudnia mam urodzinami ❤️ Chcialbtm dostać nawet najprostszy sweterek ze świątecznym wzorem lub ciasteczka korzenne lub co tam prankomikołaj uważa za miłe ()