Wpis z mikrobloga

CAŁOROCZNY STREAM 2021! Kiedyś nie wyszło Guralowi, może jemu się uda, być może 2021 rok będzie właśnie jego i będzie kolejnym polskim zadymiarzem i przez rok zbuduje taki kanał, że będzie kolejnym dużym streamerem jak Rafonix, Gural czy Magical. Na polskim YT wieje nudą, być może w przyszłym roku, wrócą te piękne złote czasy streamingu jak w 2017 i 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=xTiIBE8I1kw

#gural #bandyta #patostreamy #danielmagical #rafonix #rafatus #bystrzaktv #famemma #boxdel
  • 18
@maciejbak90: nie wyjdzie, bo nie wyjdzie, 365 dni w domu? szuka sobie opcji na rok życia za hajs widzów? Kawalerka za 1500 zł plus prąd, opłaty, żarcie, alko etc.....po miesiącu pomysły się wypalą, w lato będzie chciał wyjechać na wakacje i zrobi tygodnie stream off? Nie będzie miał nikogo nad sobą z domowników? A sąsiedzi skoro chce kawalerkę, która będzie w bloku? znudzi mu się i znudzi się to widzom, to
@galo86: Gural też wychodził na imprezy czy inne rzeczy, to nie chodzi o to by siedział 24h przez 365 dni w domu tylko żeby stream działał cały czas, z pewnością wyjdzie z domu ale jak będzie w domu to będzie normalnie stream leciał jak u Gurala, strasznie droga ta kawalerka jak za 1500, myśle że znalazł by coś tańszego szczególnie że jest obecnie pandemia, no myśle że nie planowałby całorocznego streama
@maciejbak90: nie wiem czy to ty jesteś ten chłopak z tego linku, uważam, że nie wyjdzie i założe się o 1000 zł, że nie będzie to udany projekt a właczenie kompa na 365 dni nie uznam za strima
@credenss: mordo ja się z tobą zgadzam w #!$%@? 10000% ale mnie w to nie mieszaj, ja nigdy nie zgłaszałem żadnego z powyższych ani jakiegokolwiek innego youtubera, bo po 1 to dziecinne, a po 2 po co miałbym to robić skoro rozrywka była i dymy. Zgadzam się z tym co napisałeś, ludzie to straszni hipokryci, teraz możemy sobie pooglądać co najwyżej wywiady z Najmanem czy przeróbki z nim związane na YT,