Wpis z mikrobloga

Hejka
Mogę jakoś z poziomu aplikacji #peopay zmienić aby rodzic nie miał wglądu w konto, ustawić limit dzienny/miesięczny wyższy niż 1000zł? Generalnie ustawić konto bankowe na "dorosłe"?
Ogólnie nie przeszkadza mi to, ale muszę za coś pilnie zapłacić, a jest to powyżej 1000zł i nawet nie mogę tego zrobić, ponieważ przekracza to limit :/
Czy trzeba udać się do placówki osobiście? Jeśli
druga opcja to czy rodzic, na którego te konto jest przypisane również musi być obecny czy wystarczy, że przyniosę dokumenty, dowód tożsamości itp? #kiciochpyta #pekao
  • 5
  • Odpowiedz
Kwestia tego, że zakładane konto było, gdy miałam mniej niż 18 lat, teraz jestem pelnoletnia oczywiście. Jednak do bodajże 21 r. ż warunki są chyba te same, a zmienia się tylko wgląd rodzica i limity
Ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
@limitless93: na luzie, kwestia tego że muszę opłacić jazdy, a nawet pierwszej wpłaty nie mogę dać. Z mamą na luzie pójdę, a ojciec, na którego przypisane jest konto - siedzi w Norwegii i raczej nie będę go tylko po to zgarniać x D?
  • Odpowiedz
Jeżeli ukończyłaś 18 lat, udaj się do oddziału wraz z dowodem lub paszportem. Nasz doradca nada Ci uprawnienia pełnoletniego użytkownika. Podczas wizyty rodzice nie muszą być obecni. :)
  • Odpowiedz