Wpis z mikrobloga

@Obstrukcja: No co ty, jak lubisz majsterkowanie to piła przyda ci się napewno, sam się nieraz wkurzam jak chce coś skręcić, ale jeden element jest o 5cm za długi i mi to nie pasuje, a wkrętarka to szczerze mówiąc powinna być na wyposażeniu każdego domu. Jeszcze coś z udarem możesz wziąć żeby móc kołki montować na jakieś szafki i będzie fajen.

Czy masz metrówkę, poziomice, zestaw kluczy i śrubokrętów?

No i
@kajak98: spokojnie daje radę. Jak pisałem na wstępie nie zajmuje się profesjonalnie budowlanka ale na 3ah bateria wystarczy na trochę. Mam dodatkowo 2x6ah baterie tak ze spokojnie mogę brać się za gruba robotę.
@kajak98: Tymi narzędziami zrobiłem cała kuchnie. Od mieszania tynków po docinanie blatów i wszystko było na jednym ładowaniu. Fakt ze pila ciągnie najwiecej ale naprawdę nie rozumie dlaczego ludzie tak płaczą o moc/trwalosc baterii.

Jedna rzecz o której warto wspomnieć. Mam podróbki baterie 6ah i te baterie na bank nie są 2x mocniesze niż oryginalne 3ah. No ale masz to za co płacisz.
@Obstrukcja Też mam spory zestaw narzędzi na aku DeWalta... W pierwszej kolejności wiertarka SDS np. DCH263 naprawdę daje radę. Wyrzynarka też by się przydała. A później lisicę i multitool. Szlifierka to już kwestia indywidualna, bo na grubszą robotę tylko kabel.
Tak wiem ze nigdy nie wykorzystam potencjału tych narzędzi


@Obstrukcja: sam tak mam że mam narzędzia dewalt i ich nie wykorzystuje :) aktualnie mam DCD 791+DCF 887 i ma pytanie u ciebie też tak luźno lata bateria ? czy tylko u mnie jest to jakaś usterka.
@Obstrukcja: uff dzięki za info ;) sam się zastanawiam czy teraz nie kupić sobie tego SDS fajnie by uzupełniał się z tą wkrętarką dcd791. Dewalt DCH133 jest już dla mnie ok. i nie wiem czy dopłacać do chwalonego DCH263. Trudne wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°). W mieszkaniu w bloku nowym pewnie tylko powiercę otwory w suficie bo więcej nie ma co robić :P