Wpis z mikrobloga

@meg44: jakiś czas temu gadałem o tinderze z koleżankami i rynek warchlaków też jest podobno beznadziejny ;) ogólnie ta apka przez brak jakichkolwiek filtrów ma niewiele sensu jeśli ktoś szuka jakiegoś długoterminowego związku - a broni się przez to, że tam są po prostu jacyś ludzie - ale weź się akurat dostań do tych ludzi których szukasz - jeb@) mission impossible ;)

poza tym nie rozumiem lajkowania osób a potem nie
@UnderratedMoviesBot: zgadza się jest beznadziejny (w większości). Hah no u mnie podobnie.

Mi też zdarza nie odpisać bo np jakoś jednak mi się ta osoba nie widzi, odpisywać po kilka razy "hej" na hej jest nudne, bo np wgl mi się nie chce dzisiaj z nikim pisać, bo na pytanie skąd jestem mam już alergie no różne są powody
dziej wiem z jakim typem kobiety mam do czynieni


@UnderratedMoviesBot: no da lajka i nie odpisuje bo rozmawia właśnie z 5 innymi chadami a Ciebie zostawiła na później... a później jak nie wyjdzie z tymi chadami to w międzyczasie już wpada 50 innych i giniesz na końcu listy.
@Rolexarmaniyebut: Ile razy można powtarzać, żeby bab nie pytać o sprawy damsko męski bo i tak będą kłamać? Albo świadome albo nie. Jedno myślą, drugie mówią, trzecie robią. Chcesz wiedzieć jakie jest kryterium, którym się kierują komu odpisać? Facet musi być przystojny und wysoki. Koniec. Reszta to tło. Nie próbuj być fajny na siłę, pisać pseudo śmiesznych wierszyków, czy zbędnego gówna w opisie. To wszystko nic nie da jeśli nie spodobasz