Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mireczek jest w stanie wysłać zrzut potwierdzający dostawę od MediaMarkt ps5 z aukcji allegro, gdzie realizacja była po 15.12? Pytam, ponieważ zamówiłem na stronie MM w dniu premiery (19.12) i zamówienie się nie zmienia, na infolinię nie idzie się dodzwonić, a na chatbocie mówią, że przypisany sklep będzie realizował wysyłkę. Poszedłem wczoraj do sklepu z zamówienia i oczywiście nikt nic nie wie, jeszcze mnie #!$%@?, że się w ogóle śmiem pytać, czy wyrobią się z dostawą na 15go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #mediamarkt #allegro
  • 54
@r0wl3n: Mogę potwierdzić, że faktycznie realizują z najbliższego sklepu raczej z wyłączeniem sklepu w galerii, więc możesz zadzwonić do takiego sklepu najbliżej Ciebie i dopytać się tam, czy mają już konsole. Numer przewozowy wskoczy jak sklep otrzyma konsolę.
@TheQuake: No właśnie byłem w takim sklepie wczoraj (czyli de facto 4 dni robocze do tego, aby przesyłka była u mnie) i sklep mi mówi, że nic nie dostał i nawet nie wiedzą nic na temat tego, że mają otrzymać konsole. Także tutaj lampka się zapala, bo gdzie by człowiek nie uderzył to mydlą oczy, że nie mają informacji, ale do 15go będzie u mnie. Natomiast sklep stacjonarny mówi, że pierwsze
Dzwoniłem do nich dziś - podobno do 12-tego mają dostać konsole od Sony i wtedy się będą aktualizować statusy zamówień z 19.11
@Andesch: a to ciekawe jak oni 12go w sobotę odbiorą i później rozdysponują po sklepach, żeby te nadały najpóźniej 14go przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@multikontou: to jest aukcja z terminem na po 15tym grudnia?
@r0wl3n: Ziomek pomyliło mi się, myślałem, że na nadawcy mam adres najblizszego sklepu, a tak naprawdę nadawcą był Media Saturn Polska, ul. Kolejowa 1, Piaseczno. To jakieś centrum logistyczne.
@TheQuake: Jeżeli miałeś zamawiane z Allegro, to możliwe, że centrala to ogarnia, bo ja na stronie MM nawet mam swój najbliższy sklep wpisany w zamówienie. Jeżeli zamawiałeś z Allegro to miałeś termin po 15tym i już do Ciebie doszło?
@r0wl3n: Zamówiłem z Allegro, w aukcji był termin po 15.12, konsultanci potwierdzali, że wysyłka tak będzie realizowana. Konsola dotarła do mnie wczoraj. Jeśli mają konsole w centralnym magazynie, i w przypadku zamówień ze strony MM realizują ze sklepów, to trzeba doliczyć na pewno czas na logistykę.
Dzwoniłem do nich. Sklepy na stanie nie mają jeszcze konsol, ale w poniedziałek mają z rana do wszystkich nadać przesyłki, żeby one na 15go były u klientów, także na żyletę. Czuje, że to się spektakularnie #!$%@? jak wszystko na zakładkę robione i panuje ogólna dezinformacja pomiędzy sklepem a centralą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@g00npl: Hejka, mam to samo właśnie dostałem maila z opłaconego zmieniło status na oczekuje na paragon może przyjdzie jutro ps5, 2 pady + fifa21 zamówione na stronie mm 23.11 ok godz. 13.
Też mam, również status paragon wydano, rozmawiałem z infolinią powiedzieli mi że dziś wyślą DPD...ale na ile im wierzyć, i nie sugerujcie się tym że np. mm nie wpisze na stronie numeru do śledzenie lub zmieni status zamówienia, 2 dni temu zamawiałem golarkę to dopiero rano na drugi dzień dostałem maila że dziś DPD doręczy do mnie zamówiony towar, więc jestem dobrej myśli że jutro w końcu dostanę PS5 ew poniedziałek :)
Mireczki informuje, że u mnie też ruszyło. Ja płaciłem blikiem przez ich jakiegoś tam operatora i mam eprzelew - nie mam żadnego przycisku żeby coś jeszcze opłacać. Zmienili mój pobliski sklep chyba na centrale (jakiś Mariusz ogarnął, że wysyłka z centrali do najbliższych sklepów i z nich do klientów ma szanse się #!$%@? za zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tez mam info ze wystawiono paragon i transport mi