Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Liczę na nietrollowe odpowiedzi xD

tl;dr czy dziewczyny czasem ochładzają kontakt po spotkaniu w ramach testu, czy to zawsze oznacza olanie?

Wychodzę sobie powoli z przegrywu. Zacząłem w tym roku pierwszy raz w życiu randkować, poznawać dziewczyny. Przełamuję lęki. Ale nie do końca wiem jak to robić. Wzbudza to we mnie przeogromne emocje, huśtawkę nastrojów. Jak dostaję pozytywną odpowiedź to euforia, jak negatywną do deprecha.

Jest taka fajna dziewczyna. Pisaliśmy tydzień i spotkaliśmy się u niej. Taka szara myszka z legend xD. Na początku trochę sztywno, ale zbiegiem czasu rozmowy schodziły na bardziej intymne tematy, osobiste itp. Był jakiś naturalny kontakt fizyczny. Dotykaliśmy się kolanami (tak wiem xD, ale ja rok temu jeszcze dziewczyny za rękę nie trzymałem, więc dla mnie to dużo), jak ja odsuwałem swoje kolano o centymetr, to ona podsuwała swoje. No ogólnie bardzo przyjemnie było. Skończyliśmy spotkanie, bo szła na pociąg, pojechała w rodzinne strony na weekend.

I w takich sytuacjach nie wiem co dalej. Jedni piszą na necie, żeby czekać aż pierwsza napisze, inni dwa dni, inni żeby pisać. Na szczęście szybko rozwiała moje przemyślenia, bo sama napisała jak dojechała do domu. Wysłała mi filmik z pieskiem, o którym opowiadała wcześniej. Wymieniliśmy jeszcze 2 wiadomości tego dnia. To był piątek.

Później dwa dni ciszy. W niedzielę wieczorem odezwałem się, wysłałem kilka zdjęć, które zrobiłem na spacerze (bawię się w fotografa). Dała tylko serduszka pod zdjęciami (nigdy wcześniej nie dawała xD - tak wiem wielkie osiągnięcie again) i nic więcej nie napisała.

Nie powiem, czuję się trochę olewany. Bo wcześniej dużo gadaliśmy, wymienialiśmy wiadomości głosowe, sama inicjowała, a tutaj dwa razy szybko ucięła temat. Ogólnie powiedziałbym, że coś #!$%@?łem ale nie olewa mnie totalnie no i po randce sama mnie zaczepiła.

Czy ogólnie to jest jakaś spotykana taktyka ze strony dziewczyn, że ochładzają kontakt? Nie wiem, jakiś test? Kilka razy już byłem olany po pierwszym spotkaniu i to ewidentnie nie wyglądało tak jak teraz.
Dla mnie to jest takie dziwne, że nie mogę się odezwać po prostu, bo zaraz obawa, że wyjdę na desperata itp.

Jakieś rady od doświadczonych?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #podrywajzwykopem #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd764487aca0b000b77f9eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: facetki lubią pewnych siebie menów, napisz jutro rano cos w rodzaju "dzien dobry, jak ci minął wczorajszy dzień? oby dzisiejszy był jeszcze lepszy" i że bardzo miło wspominasz wasze ostatnie spotkanie i jeśli też podziela Twoje zdanie to chętnie byś powtórzył. Potem czekaj na odpowiedz, nie zawracaj jej dupy co chwile bo wtedy wyjdziesz na desperata. Proste metody sa najlepsze, zadnych "wyszukanych" zwrotów typu czy bolało jak spadałaś z nieba,
MagicznyMichał: Pisanie przez internet to slaba aktywnosc. Nie wymaga duzo inwestycji. W sumie taki polsrodek jesli ty i ona nie odpisujecie natychmiastowo. Cos jak odchudzanie jedzac w McDonaldzie codziennie. Odpisz itp, ale celuj w spotkania i utrzymanie kontatku. Czasami sprawdzaja czy jestes zaangazowany. Czasami maja inne zajecia. Czasami znalazl sie ktos wedlug nich lepszy i nic nie napisze. Dlatego: spotkania, spotkania, spotkania.

Wymysl spotkanie, napisz ze chcesz sie spotkac, piatek pasuje
WiedźmińskaWybranka: > Dla mnie to jest takie dziwne, że nie mogę się odezwać po prostu, bo zaraz obawa, że wyjdę na desperata itp.

Problem polega na Twoim jakimś dziwacznym, spaczonym myśleniu. Kto Ci powiedział, że nie możesz się tak po prostu odezwać? Skąd Ty to wymyśliłeś? Ludzie, sami sobie uprzykrzacie życie...

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania żal mi cię, więc powiem ci to od razu, choć prawda jest brutalna:

Fajnie się jej pisało, czuła się doceniona, że ktoś ją lubi, może na zdjęciach wyglądałeś dość okej. Dość na tyle, że postanowiła się spotkać i dać ci szansę. Jednak na żywo nie było chemii, było niezręcznie bo chciała sobie pójść. Dwa dni ciszy, bo nie chciało jej się z tobą gadać. Serduszka z kurtuazji, sama daję serduszka jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: a wziąłeś pod uwagę, że może po prostu być zajęta? Skoro pojechała do domu to pewnie spędza czas z rodziną, sprząta przed światami, kupuje prezenty, gotuje itp. Możliwe, że rzuciła telefon w kąt i nie ma czasu na pisanie, zwłaszcza, że sam się za bardzo nie odzywasz. Jak ci się nudzi i masz ochotę to po prostu napisz do niej co tam, jak spędza czas, czy się przygotowuje do świąt,
@Krzysiek-11: Akurat robienie sobie takich furtek to okaz nieszczerości i świadczy o problemach osoby, która tak robi (ewidentny strach przed odrzuceniem), dlatego raczej bym odradzała OP-owi takie praktyki ;)

@AnonimoweMirkoWyznania: Możliwe, że w rodzinnych stronach skupia się właśnie na członkach rodziny czy tamtejszych znajomych. Jak masz ochotę, to pisz - bądź szczery w tym, co robisz, niezależnie od tego, jakie dziewczyna ma zamiary. Po czasie zobaczysz, czy Cię testuje (co