Aktywne Wpisy

kicek3d +341
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dizel81 +42
Megalodon rozmawia z turbanami:)
Angielski na najwyższym poziomie:)
PS
Drążek mógłby dać numer do swojego dilera bo dzisiaj to naprawdę się odkleił.
#raportzpanstwasrodka
Angielski na najwyższym poziomie:)
PS
Drążek mógłby dać numer do swojego dilera bo dzisiaj to naprawdę się odkleił.
#raportzpanstwasrodka





Mam rozterkę. Mam możliwość zaszczepić się na covid. Ale się boje bo cholera wie co to to jest i jakie będą konsekwencje. Jaka jest wasza opinia? Zapraszam do dyskusji.
#covid19 #koronawirus #szczepienia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem polega na tym, że nic tu nie było za szybko i na kolanie. Nie znasz się, nie ogarniasz tematu i p--------z trzy po trzy, tyle w temacie.
@nontepeto
@maniac777 chciałbym się zaszczepić ale chciałbym też żeby to była świadoma decyzja. Dajcie źródła, opisy badań czy coś jeśli macie
Ta klasa szczepionek jest badana od okolo dekady. Poniekad dobrze ze wirus trafil sie akurat teraz bo 10 lat temu wytworzenie szczepionki w tak krotkim czasie nie byloby mozliwe. Tak naprawde dzieki tej technologii mozliwe bylo opracowanie dzialajacego prototypu nie w czasie idacym w latach lecz w czasie liczonym w dniach. Reszta to badania nad osiagnietym rezultatem
@ghostface: dzięki ale dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe dlatego szukam opisów badań zrobionych przez kogoś wairygodnego.
@Strahl: Właśnie dlatego staram się szukać informacji a nie opinii. W dupie mam rząd sld, pis, po etc. Mi chodzi jedynie o fakty.