Wpis z mikrobloga

Jeszcze dobrze pamiętam jak ci cali prawdziwi polacy ku chwale ojczyzny patoRyjoCi przed laty uczyli się strzelać na złość putinowi. A do tego te (myślałby kto) slogany wyrażające oburzenie z powodu tego jak muzułmanie traktują kobiety i niewiernych (ale masz hue hue tolerować moją nietolerancję ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

A tymczasem jak sobie przeczytałem fragmentami z wydania świątecznego DGP artykuł o tym co się odwala na instagramie i życiu publicznym we współczesnej oligarchicznej, ultrapatriarchalnej, totalnie antylibertyńskiej i proislamskiej poradzieckiej republice Czeczenii to się zdziwiłem...

...że jeszcze tam ci wszyscy fundamentalni konserwatyści i dumni prawicowcy nie walą drogami i kolejami. To dla nich byłaby na serio ziemia obiecana, taka bezpieczna przystań. Druga ojczyzna z fajnym klimatem i otwartymi ramionami gdyby jednak się zdecydowali zrobić taktyczny odwrót z oblężonej środkowoeuropejskiej twierdzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#takaprawda #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazprawactwa #czeczenia #kadyrow #4konserwy #bekaznarodowcow #nacjonalizm #dgp #islamizacja #stopislamizacjieuropy #niedlaislamizacjieuropy ##!$%@? #faszyzm #antyfaszyzm #oblezonatwierdza
  • 1
  • Odpowiedz
Może to i jest na obrzeżach ojczyzny-putinszczyzny, daleko od (również poddającej się islamizacji) moskwy ale naprawdę pod względem twardogłowości i bezwzględności reżimu oraz jego norm społecznych i obyczajowych wybór byłby optymalny
  • Odpowiedz