Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze gdy pojawia się temat brzydoty to w raz z nim pojawiają się hasła, że liczy się charakter albo ,,gadane''. Każdy z nas wie, że to bujda, mimo wszystko nalezy nadmienić, że charakter czy gadane są jak morda, niezależne od nas. Ładni od małego są lepiej traktowani więc szansa na lepszy charakter jest o wiele większa. Podobnie jeśli chodzi o ,,gadane''. Do tego trzeba mieć predyspozycje społeczno-genetyczne, nie wyćwiczysz tego, nigdy. Dla przykładu jestem typowym przegrywem, rzadko co wychodzę z piwnicy, ale nie mam problemu w rozmowie na żywo, a szczególnie gdy uwaga skupia się na mnie. Od małego lubiłem przemówienia etc, czuję się wtedy jak ryba w wodzie. Z komplementów jakie usłyszałem w życiu to min. że jestem charyzmatyczny, nigdy, że ładny i ofc. forever alone. W odróżnieniu jednak od wszelkich coachów nie mówie, że to moja zasługa, po prostu taki się urodziłem. I w żaden sposób mi to nie pomogło w kwestii relacji.

Odnośnie nauczenia się ,,gadanego'' to nie da się tego zrobić będac przegrywem w wieku 20, 25 czy ponad 30 lat. Jedyna metoda to jak w szkolnictwie Amerykańskim gdzie szkoła wymusza jak najwięcej form socjalizacji i wystąpień ale i tak jak ktoś nie będzie umiał rozmawiać to się nie nauczy. Zawszę będzie inny. Nie istnieje więc żadny związek między wolą a czynnikami budzącymi atrakcyjność u płci przeciwnej. Albo się jest ładny, albo nie, albo ma się gadane albo się go nie ma. Nic tego nie zmieni.
#przegryw #zwiazki #pua #podrywajzwykopem #tinder #rozowepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe5e5c24fbb67000ac1f527
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
Podobnie jeśli chodzi o ,,gadane''. Do tego trzeba mieć predyspozycje społeczno-genetyczne, nie wyćwiczysz tego, nigdy.


@AnonimoweMirkoWyznania Oczywiście, że to jest do wyćwiczenia i jako dorosły człowiek można się tego nauczyć.
Fakt, są ludzie którzy mają do tego predyspozycje i jest im łatwiej, ale dla pozostałych to kwestia nauki i praktyki.

Btw, wiem jak ja reaguję na ten mityczny charakter u faceta i dla mnie jest to rzecz przeważająca. Jak nie mam o
@QI-IQ u mnie stało się odwrotnie i z wiekiem nastąpił regres moich social skilli xD w podbazie wystąpienia na każdym apelu, zgłaszanie się do odpowiedzi. od czasu liceum, studiów i pracy paniczny strach przed publicznymi wystąpieniami, wygładzaniem prezentacji, walenie serca przy podchodzeniu do tablicy przez całą sale, a teraz w pracy stres jak mam się wypowiedzieć 1 zdaniem na meetingu XD
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem czemu, ale moje gadane bardzo dużo zależy od rozmówcy. Z niektórymi gadam jak najęta i bardzo dobrze mi się rozmawia, niektóre osoby strasznie mnie peszą i potrafię wydusić z siebie tylko jakąś zdawkową odpowiedź, nawet nie potrafię powiedzieć co sprawia w tych osobach, że staje się strasznie wstydliwa
mnie stało się odwrotnie i z wiekiem nastąpił regres moich social skilli xD w podbazie wystąpienia na każdym apelu, zgłaszanie się do odpowiedzi. od czasu liceum, studiów i pracy paniczny strach przed publicznymi wystąpieniami, wygładzaniem prezentacji, walenie serca przy podchodzeniu


@mbubu: Boże jakbym o sobie czytała ;__;
@QI-IQ u mnie stało się odwrotnie i z wiekiem nastąpił regres moich social skilli xD w podbazie wystąpienia na każdym apelu, zgłaszanie się do odpowiedzi. od czasu liceum, studiów i pracy paniczny strach przed publicznymi wystąpieniami, wygładzaniem prezentacji, walenie serca przy podchodzeniu do tablicy przez całą sale, a teraz w pracy stres jak mam się wypowiedzieć 1 zdaniem na meetingu XD


@mbubu: może zwyczajnie nie jesteś pewna tego co mówisz?
Ja
ssa: @AnonimoweMirkoWyznania: Ameryki tym wpisem nie odkrywamy. Aparycja faceta jak i kobiety przechodzi "weryfikację" = poznajecie się. Jeśli u którejś ze stron "weryfikacja" jest negatywna to jedną ze złotych rad słyszymy, że "Musisz mieć super osobowość" aha, okej. Podsumowanie. Choćby skały srały, jak się komuś nie spodobasz to nic z tego nie będzie - tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Zaakceptował: sokytsinolop