Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tadocrostu: stary kupiłem na premierze Galaxy S20+. Jakiś czas temu wyleczyłem się z samsunga na rzecz Huawei niestety sytuacja z trumpkiem zmusila mnie do zmiany na samsunga.
Większego gówna kupić nie mogłem xD.
Grzeje się jak grzejnik, aparat nie potrafi złapać ostrości, co chwilę się wiesza i muli. Dzisiaj mając 15% baterii wyszedłem na dwór było minus 2 stopnie Celsjusza i mi się telefon rozładował xddddd pomijając że bateria mi trzyma
@tadocrostu: powiem Ci jaki fan Androida. Przez wiele lat miałem tylko androida. Potem wpadł w ręce iPhone 8. Mały ekran, bateria to jakaś kpina. Leży w szafie, korzystałem dalej z androida. Do czas aż wpadł mi iPhone 11. Bateria dobra, zdjęcia mega, brak zacinek, itp. Problemem androdia jest to, ze telefon nawet mega szybki po zakupie za rok staje się gównem. Osobiście teraz miałbym duży problem przejść na Androdia.
@tadocrostu: Mam S20 Ultra i 100-krotny zoom w tym aparacie to gówno na miarę cyfrowego zoomu w kompaktach sprzed 15 lat. W materiałach reklamowych zajebiście wyglądają te cyferki, ale w rzeczywistości nie ma to absolutnie żadnego zastosowania, bo działa beznadziejnie, a wygląda jeszcze gorzej.
@tadocrostu: no jeśli chodzi o aparat i głośniki, pełna zgoda, samsung gniecie apple. Pod kątem optymalizacji, wydajności, baterii i wygody niestety przepaść jest w drugą stronę.


@Lake_Titikaka: Fanboyem Samsunga nie jestem, bo mam Pixela, ale zwykły user nie odczuje różnicy w optymalizacji między flagshipami. Ba, nawet mój stary Pixel 2XL miał optymalzację i wydajność, która zadowoli 95% użytkowników
Jestem posiadaczem Note 20 Ultra 5G od jakiś 5 dni i jeżeli chodzi o jakość zdjęć to w porównaniu do Huawei p20 pro ktory miałem wcześniej to Note to jakiś nie śmieszny dramat. Poza tym bateria to żart. Jutro prawdopodobnie go zwrócę. Dawno się na jakimkolwiek sprzęcie tak nie zawiodłem