Wpis z mikrobloga

@KarmelowyJeremiasz: hehe, miałem samsungi i miałem iphony, więc można rzec, że mogę obiektywnie się wypowiedzieć w temacie. No i kiedyś, jak byłem trochę młodszy i chciałem być typem gadżeciarza, to jarałem się tym multum bajerów, jakie oferowały flagowce od Samsunga, więc kupowałem flagowce Samsunga. Dokładnie sprawdzałem specyfikacje, te wszystkie zakrzywione ekrany, szmery, bajery, a potem gdy miałem te telefony... to nie korzystałem nic z tego. Bardziej lubiłem świadomość, że mam najnowszy
@nammah: Co mnie #!$%@? w androidzie a co cieszy
Tak obiektywnie to bateria na plus,tu mam na myśli xiaomi. W samsungach ekran jest mocny,nie można im tego zabrać bo kolory naprawdę dobre.
Co mnie #!$%@?? Ze po pół roku wiesza się na każdej aplikacji.Nie daj Boże otworzyć 10 na raz to error gwarantowany.
Na co komu tyle niepotrzebnych aplikacji systemowych które zajmują ram i pamięć? Za dużo kombinowania ze wszystkim.W iOS
@tadocrostu: Do robienia zdjęć służy aparat.

Btw jak tam aktualizacje, optymalizacja? Moja mama w Ajfonie z 2k15 ma dalej dostęp do najnowszego systemu i do tej pory nawet baterii nie wymieniała, bo jej normalnie trzyma.
@rafalek_marynarz: z tymi aplikacjami dodatkowymi to najgorsze przyznaje xD kupujesz telefon, a tam odrazu #!$%@? caly ekran jakims syfem, ktorego nigdy nie uzyjesz. Nie rozumiem tez dlaczego telefony z androidem po jakims czasie zaczynaja gorzej funkcjonowac. Teraz uzywam iphone xs to juz pare lat ma, a dziala tak jak podczas mojego 1 dnia z korzystania z niego, a w przypadku androida to im dluzej go masz tym bardziej sie cos #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tadocrostu: ja nie wiem jak wy używacie tych telefonów. Moje ostatnie modele to Xiaomi, modele do 1000 zł i nigdy nie miałem żadnej przycinki, nic mi się nie wyłączyło, nie musiałem restartować telefonu.
Zawsze działa to płynnie, bezproblemowo.
Wy chyba telefonów nie umiecie używać, albo wgrywacie wuchte syfu¯\_(ツ)_/¯
Note 20 ultra to akurat jeden z większych niewypałów samsunga ostatnich 3 lat więc słabe porównanie. Słaba bateria nie radzącą sobie z ekranem, czego dowodem jest, że teoretycznie nowszy model jest tańszy od s20. Apple jest wygrywem 2k20 i mimo, że jestem posiadaczem androida trzeba im to przyznać. A dowodem na to jest, że Samsung kilka dni temu ogłosił, że w S21 nie będzie ładowarki i usunęli reklamę szydzaca z tego powodu
W kontekście aparatów jeśli ktoś ma faktycznie hopla, że mu to przeszkadza lub nie to bitwa się raczej toczy w jakości i stabilizacji wideo, też cenowo flagowiec Samsunga i Apple nie walczy i raczej są z tej samej półki cenowej.