Wpis z mikrobloga

Friz siedzi na wykopie > pojawienie się pełno zielonek > posty z linkami do pobierania kursu znikają > post @figofago9928 z darmowym kursem gdzie trzeba subskrybować jego kanał i dać screen'a na discordzie xD.

Dla wszystkich co tak namiętnie chcą zdobyć cały zapis - nic z tego kursu się nie dowiecie i się nie nauczycie. Cały kurs to scam. Lepiej jakby nagrali powiedzmy półtora godzinny film o swoich sekretach i go sprzedawali, niż wciskali jakiś szajs za 200 - 300 zł wmawiając naiwniakom że to są tajniki dzięki którym "zostanę numer jeden na yt"
#friz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: dobra, co sprawia że masz taką opinię? Mam #!$%@? na friza, jestem od niego starszy i na YT to bardziej jaram się jakimś The Q niż Frizem: ale co się złożyło na Twoją ocenę?

Kupiłeś kurs? Widziałeś kurs? I ofc co robisz w życiu/robiłeś ze uznałeś że masz kompetencje by recenzować użyteczność wiedzy jaką daje ten typ czy tam jego harem czy nie wiem co w tym kursie? :)
Lepiej jakby nagrali powiedzmy półtora godzinny film o swoich sekretach


@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: żadnych sekretów nie wyjawią bo wtedy byliby skończeni, a dalej mają sklep, kanały, nagrywają filmy... więc to co mogli powiedzieć, to powiedzieli albo naciągnęli tematy żeby sprzedaż kursu była dobra, a tak to.... swoje zarobili, a będą zarabiać dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)