Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

W nawiązaniu do tego wpisu
popełnionego dokładnie rok temu, informuje, że tak jak ostatnie 6 sylwestrów tegoroczny również spędzę w domu z moją kameralną familią( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powodem nie jest strach czy też obawa przed covidem,(którego mam już za sobą) tym bardziej żadne apele/prośby/rozporządzenia/rozkazy/nakazy/przykazy/ustawy głoszone przez czempionów tego narodu, które jak wszyscy dobrze wiemy nie trzymają się kupy, !ale choroba starszego syna.
Plan był takie aby spełnić tegorocznego sylwestra wspólnie ze znajomymi, którzy również są takimi samymi dzieciorobami jak my xD. Niestety chodzenie z dzieciakiem co od tygodnia ma ospę nie jest najlepszym pomysłem w obecnych czasach ( chociaż słyszałem o ospa party xD)
A impreza miała być fajna, budowanie z klocków lego, jedzenie krewetek innych tapazów w akompaniamencie szóstki dzieciaków...brzmi prawie jak sylwester marzeń z dwójką.
Piccolo truskawkowe już mamy wypite a ja zaraz po uśpieniu ekipy idę sobie z piesełem pobiegać po mieście xD.

Aktualizuje zatem kalendarium:

2014 ciąża żony ,

2015 7 miesięczny syn

2016 syn + żona w ciąży

2017 2 synów

2018 2 synów

2019 2 synów + żona w ciąży


Korzystając z okazji życzę wam wszystkim dużo zdrowia i siły do walki o swoje marzenia, a tej będzie nam potrzebne co nie miara w nadchodzącej przyszłości.
Najlepszego w 2021!

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/46455709/tegoroczny-sylwester-podobnie-jak-5-poprzednich-sw/

  • 106