Wpis z mikrobloga

Hej! Chciałbym jutro nadać przesyłkę wielkości pudełka po drukarce wielofunkcyjnej z zamierzeniem, aby dotarła ona w Poniedziałek tj. 4 stycznia. Jest szansa? Przerabiał ktoś z Was już podobny temat?

Jakaś epaka/furgonetka, bezpośrednio z DPD pickup? Albo inPost? Oczywiście dopłata za odbiór kuriera w sobotę jest dla mnie jak najbardziej zrozumiała.

Znalazłem jedynie na https://furgonetka.pl/cennik/dpd, że jest "Nadanie w oddziale/Pickup w sobotę", ale kurde tylko jeden punkt w mojej okolicy jest jutro otwarty - sklep spożywczy w lesie i nie do końca jestem pewien czy kurier zgarnie z niego paczkę jutro :/ Nie mam pojęcia jak to zweryfikować do jutrzejszego poranka. (A z infolinią DPD mam złe doświadczenia, znaczy się g***o wiedzą co się dzieje).

#kurier #inpost #epaka #furgonetka #sendit
  • 13
@prawdziwek: @PanKracy582: Też jednym z moich pierwszych pomysłów było nadanie w paczkomacie. Ale, chyba nie ma gwarantowanych zbiorów z paczkomatów w sobotę. Jak nie będzie miał kurier (paczkomatowy) dostawy paczek do paczkomatu na sobotę, tj. jutro, to może nie zgarnąć mojej paczki i na jedno wyjdzie. Tak uważam, może się mylę. Pierwsza moja myśl to były punkty epaka.pl, ale kuźwa żaden nie jest otwarty w sobotę.
podejrzewam, że nawet jeśli ma dostawę do paczkomatu to ma wysrane na wyjęcie nadań ¯_(ツ)_/¯


@PanKracy582: chyba raz nawet mi się zdarzyłą taka sytuacja, stąd podchodzę do tego tak, a nie inaczej. Tak samo uważam jutrzejszy umówiony odbiór w sobotę przez kuriera (DPD/InPost?) też nie jest pewien. Stąd pytam, bo jakbym zamówił dzisiaj, to uważam moje szanse rosną, jak zamówię jutro rano, to domniemam szanse mega maleją.