Wpis z mikrobloga

#ps4 #konsole #gry #ps5 #playstation #pytanie #xboxseries

Mirki mam dylemat, Uzywana ps4 pro czy nowa Xbox series S? to będzie moja pierwsza konsola w życiu. Zaznaczam że posiadam tv 4k. Nie chce wydawać wiecej niż 1500zł ponieważ jestem niedzielnym graczem, a gry na jakich się zatrzymałem na PC to wow, skyrim i hots. Chce spróbować teraz konsoli po długiej przerwie od gier. Jest sens kupować używke ps4 pro dla tv 4k ? czy X box series S w tej samej cenie?
Myślałem nad ps4 pro z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/sony-playstation-4-pro-glacier-white-4k-hdr-1tb-9323832672 - Wydaje sie być legitna.
Chciałbym pograć w jakieś wyścigówki, niby zależy mi na forzie horizon, ale i przeboleje te z ps4, poza tym
Red Dead Redemption, moze cyberpunk. Ktoś doradzi ?
  • 12
moze cyberpunk


@kuel: Cyberpunk nie jest grywalny na PS4 Pro (grałem w wersji na PS4 Pro jak i na PS5). Olej Playstation, kupuj Xboxa Series S.

Ewentualnie jeśli dla Ciebie wyścigówkach szczególnie ważne są tryby online, to Gran Turismo Sport czeka, bo pod tym względem Forza to bieda straszna.
@kuel: dosyć trudny wybór.
Jak nie interesują ciebie gry ekskluzywne na PS4 to raczej bierz Xbox Series S.
Osobiście posiadam PS4 Slim i Xbox One X i jakbym miał wybierać miedzy tymi konsolami, to brałbym PS4, ale ja uwielbiam Uncharted i TLOU ;) .
@lukaszx1992: jeśli chodzi o gry to napewno znajde coś dla siebie na obydwu platformach. Jestem bardziej za kupnem Xboxa bo wiadomo nowy i next gen ale nie ma 4k jak ps4 pro a pod to kupiłem Tv, co prawda najtańsze 4k hrd. Wielka różnica w detalach będzie?