Wpis z mikrobloga

właśnie się dowiedziałem, że Alexi Laiho z Children Of Bodom (Bodom After Midnight) nie żyje.

https://www.wprost.pl/kultura/10404918/nie-zyje-slynny-finski-gitarzysta-fani-zegnaja-alexiego-laiho.html

wielka szkoda, wielka strata dla jego rodziny jak również dla fanów #muzyka #metal #childrenofbodom

to może tak dla przypomnienia - jeden z moich ulubionych kawałków CoB:

(a 2021 miał być lepszy niż 2020 - tak tylko przypominam)
secret_passenger - właśnie się dowiedziałem, że Alexi Laiho z Children Of Bodom (Bodo...
  • 18
@yaroszek: wydaje się że serio - za dużo serwisów o tym pisze by to byl fake

@JohnTheRevelator: racja, doczytałem że umarł w gruniu, ale rodzina podała dzisiaj info dopiero

@klarkia: powiem szczerze, że jakoś nie śledziłem, ale doczytałem w "angielskim internecie" że miał kłopoty zdrowotne od kilku lat, więc spodziewam się, że faktycznie mogło być jak piszesz.

znalazłem też info, że zostawił kilka nagranych już utworód dla BAM -
Nie wiem, czy widywaliście materiały z nim z ostatnich lat, ale wyglądał już tylko gorzej.


@klarkia: też zwróciłem na to uwagę, strasznie schudł i coś czytałem na reddicie, że ma problemy ze zdrowiem
@Soothsayer: dzięki z polecenie!

@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: ja odkryłem jakoś później - zupełnie przypadkiem, ale podobał mi się jego styl. podobała mi się energia w tym co robił. zawsze chyba jest tak, że jesli odchdzi ktoś, kogo w jakikolwiek sposób kojarzymy to czujemy stratę (w różnym stopniu). i taka śmierć przestaje być tylko statystyką.

dla mnie ten kawałek jaki zalinkowałem to jest mój osobisty numer 1 jeśli chodzi o CoB. uwielbiam. a