Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@anonymous_derp: Oglądam zdjęcia Twojego jedzenia i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy Ty jesteś leniwy i masz #!$%@? na to jak jedzenie wygląda czy masz po prostu #!$%@?? Szczerze mówiąc ja bym się nie tknął większości rzeczy które gotujesz, człowiek też je oczami, a potrawy przygotowywane przez Ciebie przy minimalnie większej ilości wysiłku dałoby się zaprezentować na talerzy o niebo lepiej niż Ty to robisz.
Oglądam zdjęcia Twojego jedzenia i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy Ty jesteś leniwy i masz #!$%@? na to jak jedzenie wygląda czy masz po prostu #!$%@?? Szczerze mówiąc ja bym się nie tknął większości rzeczy które gotujesz, człowiek też je oczami, a potrawy przygotowywane przez Ciebie przy minimalnie większej ilości wysiłku dałoby się zaprezentować na talerzy o niebo lepiej niż Ty to robisz.


@abd00l3k: Tego właśnie nie rozumiem. NIE jem oczami.
@Jelony: oczywiście, zgadzam się w 100%. Jednak podczas gotowania w domu tak jak op nie dbam o sposób podania posiłku, tylko #!$%@? wszystko wymieszane z woka/pudełka jak świnia ( ͡º ͜ʖ͡º) smakuje tak samo

Przykładowe ostatnie danie mojego autorstwa - jakieś mięso (chyba poledwica wieprzowa), smażone pieczarki z cebula i ser. Wyglada jak gowno, smakuje jeszcze lepiej
Pobierz basalyk44 - @Jelony: oczywiście, zgadzam się w 100%. Jednak podczas gotowania w domu ...
źródło: comment_1610292591XdhSuQuPq8GrYefFxtv9bw.jpg
@anonymous_derp: może jestem dziwny ale mi wyzbycie się potrzeb materialnych imponuje, na podobnej zasadzie jak imponują mi mnisi którzy poszczą, ludzie którzy oddają swoje majątki biednym, asceci itp. generalnie wszystko co wymaga dyscypliny. Jestem w stanie zrozumieć ze ktoś ma potrzeby estetyczne i je zaspokaja, nie przeszkadza mi tez hedonistyczne podejście do jedzenia i prezentowanie tego na ig. Tylko czemu ta skrajność derpa powoduje taki ból dupy a skrajność w druga