Wpis z mikrobloga

Z sekskamerek nici, nie nadaje sie do tego. To jest jakaś wiksa. Nie mogłabym juz patrzeć na siebie jakbym to zrobiła. To co wyprawiają tam laski i pomijając już to ze wszystkie prawie zrobione z wielkimi balonami to ja ze swoją normalną twarzą i cyckami malymi b oraz nie za duzą dupą to moge jedynie pokazać sie na kamerkach dla nekrofili. Myślałam, ze uratuje sie od długów, bo w końcu kazdy mówił ze na kamerkach najlatwiej. Już straciłam nadzieje na cokolwiek. Niby mam prace ale dostaje najnizsza krajową, a odpowiedzialnośc jest taka, ze jak nawet zostawie papiery z nazwiskiem klienta na biurku to moge miec klopoty prawne. Przez dlugi chodze glodna i zmeczona a klienci sie jeszcze wyzywają na mnie. Coraz gorzej mi idzie sprzedaż, bo nie moge przestac myslec o problemach finansowych. Chcialabym sie zabić ale wiem, ze tylko udupiłabym moją rodzine niepotrzebnymi dlugami. Mam tylko cichą nadzieje, ze przytrafi mi sie wypadek, bo tak by chociaż mysleli ze to nie było planowane. Nie zamierzam już uważac na ulicy. A do wiezienia nie chce trafic, bo nie chce byc dreczona i bita przez patokaryny. Płacze z bezsilności w co ja się wpakowałam. A chcialam tylko pomóc innym a sama jestem o krok od bycia bezdomną
#seks #zalesie #showup
  • 37
@krzysssss: 100tys, bo pomagalam jeszcze kiedys byłemu i mnie wykiwał
@patrykpop22: nie, tam laski wygladaja calkiem znosnie, a ja i tak jestem nie doświadczona wiec nawet wypiac sie nie potrafie, a zeby sobie cos włożyć przed kamera to bym chyba musiala jakieś narkotyki wziac :/