Wpis z mikrobloga

@szuineg: jeśli się da - leczyć, chyba, że planujesz potem sobie wsadzić nowy ząb. A tak, to spora szansa, że zęby będą się przemieszczać, bo będzie przestrzeń i po jakimś czasie będziesz mieć zonka w okolicach 5-7, bo gryz się zmienił. O potencjalnych bonusach typu zespół suchego dołu czy bólach fantomowych nie wspomnę.
@loki_the_prankster no właśnie żona miała kiedyś suchy zębodół i to była masakra. Wiem też że przez to że nie ma 50% zęba to przy wyrywaniu się pokruszy, będzie trzeba rwać w częściach, może ciąć coś. I to mnie przeraża.
Do braku decyzyjności dochodzi jeszcze to że ogólnie to nie szanuję zdrowia i bym chętnie opuścił już ten padół łez. A jak już wydam tyle kasy to mi będzie brakowało w budżecie więc
@shadowsniper: Wrzuć link do strony gabinetu, będzie tam zapewne cennik. Most kompozytowy (nie ma czegoś takiego jak most koronowy)? Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie, a zamiast tego wywracasz kota ogonem jakimiś zmowami cenowymi.
no właśnie żona miała kiedyś suchy zębodół i to była masakra. Wiem też że przez to że nie ma 50% zęba to przy wyrywaniu się pokruszy, będzie trzeba rwać w częściach, może ciąć coś. I to mnie przeraża.


@szuineg: przestrzegaj zaleceń po zabiegu, to zminimalizujesz ryzyko wystąpienia suchego zębodołu. Nie masz cię czego bać, jak ząb się pokruszy to wyjmą go w kawałkach, to nie jest problem. Nic nie będzie bolało.
@SkrytyZolw: już tłumaczę i wyjaśniam Górna szóstka w żadne mikroskopy się nie bawiła tylko normalnie odnerwiła, włożyła wkład korzeniowy, coś jeszcze (Przypominam ci że jestem pacjentem a nie stomatologiem) założyła formę uzupełniła masą utwierdziła UV po wszystkim nadała kształt usunęła punkty styku wygładziła. Adresu nie posiada gdyż przyjmuje w domu lat 60 może mniej sprzęt nie jakoś specjalnie nowy ale jak mi Oświadczyła na jej potrzeby i jej dłubanie w zupełności
Górna szóstka w żadne mikroskopy się nie bawiła tylko normalnie odnerwiła


@shadowsniper: i w tym miejscu możesz zakończyć. Czyli nie mówiliśmy o tym samym poziomie wykonania zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do mikroskopów to powiedziała że skoro przez 35 lat nie robiła i nie odczuwa potrzeby zakupu gdyż pacjenci są zadowoleni


XDDDDDDD No pewnie, że tak, po co się rozwijać. Jak 30 lat temu działało,
@SkrytyZolw: za to u ciebie Wyczuwam pewnego rodzaju pychę która świadczy tylko i wyłącznie o twoim profesjonalizmie którego wystarczającą poziom już poznałem. A więc spojrzenie przez lusterko i spojrzenie przez mikroskop to nie jest to samo no ciekawostka( ͡° ͜ʖ ͡°) ponieważ sam mam wykształcenie medyczne tylko zdecydowanie innej dziedziny Z przerażeniem patrzę i reszta leśnych dziadków na pychę i butę młodego pokolenia. Ale to nie jest
Z przerażeniem patrzę i reszta leśnych dziadków na pychę i butę młodego pokolenia


@shadowsniper: XDDDDDDDDDDDDDD Tak, tak i dlatego były ostatnio afery z udziałem leśnych dziadków, gdy wyszło na jaw jaki mobbing stosują, a niektórzy molestują.

Przyjmij za to szanowna pani słowo leśnego dziadka który mówi tutaj o chęci pomocy drugiej osobie że w tej szlachetnej sztuce


Pierwszą zasadą tej szlachetnej sztuki jest nauka i rozwój przez całe życie. Zatem dzięki,