Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirkowie.
Postanowiłem coś zmienić w moim życiu a w szczególności w życiu zawodowym. Może nie to że nie jestem zadowolony z tego co robię, ale czuję że czegoś mi brakuje. Taką wisienką na torcie byłaby realizacja pomysłu, na który mam fundusze, ale niestety nie posiadam odpowiedniej wiedzy jak to zrobić.
Myślę że potrzebuję kogoś z umiejętnościami #elektronika #automatyka #konstruktor #informatyka #sztucznainteligencja #internet #programowanie #programista #systemywizyjne #robotyka

Tak w skrócie. Chodzi o budowe urządzenia które wykonywałoby pewne czynności i przesyłało i odbierało dane przez internet.

Liczę na nocną.

Ups mam nadzieję że nie taguje zbyt późno..
  • 6
Ups mam nadzieję że nie taguje zbyt późno..


@dlugilucek: A Ty masz 5 lat, że się tym przejmujesz?

Tak w skrócie. Chodzi o budowe urządzenia które wykonywałoby pewne czynności i przesyłało i odbierało dane przez internet.


I wszystko jasne. Weź to sobie przeczytaj jeszcze raz i powiedz, czy ktokolwiek jest w stanie po tym opisie zadeklarować Ci pomoc.

Opisz o co Ci chodzi i tyle, może coś/ktoś się znajdzie.
@dlugilucek: to najpierw dobrze poszukaj czy takie coś jest i jeśli jest drogie to pomyśl dlaczego. A jak nie znajdziesz, to też pomyśl dlaczego jeszcze nikt tego nie produkuje.
Też mam dwa takie urządzenia w głowie ale za mało wiem, żeby próbować je realizować. Chociaż pytałem o zdanie znajomych i byliby chcieli takie urządzenie.