Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Fajne te zdalne studia.
Kontakt z niektórymi prowadzącymi zajęcia? Praktycznie zerowy.
Odpowiadanie na zapytania? No przecież do końca sesji mamy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od ponad miesiąca czekam na odpowiedź w sprawie sprawozdań z laboratorium, czy dobrze czy coś poprawić. Prowadzący chciał iść na rękę i zadał nam 3 projekty poza skrytpem laboratorium do zrobienia na zaliczenie, spoko z jego strony... Tylko chyba jak wszystko ostatnio zostało wykonane po #!$%@?.
Wprowadzenie do projektu? Było w formie czytania jego wykładu na którym nic wartościowego odnośnie wykonania nie było.
Nic. Zero. Metodą prób i błędów wykonywaliśmy ćwiczenia, aż mu się spodobało.
Program do laborki? Na 5 komputerach działa inaczej, o ile działa w ogóle. Puff emulowany DOSBoxem( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim przypadku żaden domowy komputer dawał zupełnie różne wyniki z każdym uruchomieniem na tych samych parametrach. Moje dane musiał wpisywać kolega u siebie i odsyłać mi z powrotem wykresy.

Jeszcze inne zajęcia. Program, który i 30 razy może nie wykreślić wykresu, bo nie działa za dobrze z Windowsem. Cyk kernel error i spadaj Albo na przykład resetuje ci ilość punktów do wyliczenia wykresu do wartości 0( ͡° ͜ʖ ͡°) Prowadząca się poddała, bo nie wiedziała chyba o co chodzi.

2 miesiące czekałem na ocenę wysłanej pracy.
Wczoraj wpadła odpowiedź, że "Elo, #!$%@? #!$%@?". 1 zdanie. Omówienie zaliczenia? Zwoływanie wszystkich w 5 minut, bo sobie o nas przypomniała. Połowy osób chyba nawet nie było do ponad połowy spotkania.
Uwaliła 90% kierunku, losowo pozwala poprawiać pracę, a reszta ma "w jakiś inny sposób zaliczyć" o którym wie tylko ona xD

Te ostatnie miesiące studiowania to tragedia. W wielu przypadkach komunikacja leży, wykonywanie zajęć jest uniemożliwione przez archaiczne programy lub brak konkretnego kontaktu z wykładowcami.
Syf z nauczaniem (wysyłają prezentacje i elo już wszystko umiesz, bo przecież przeczytałeś moja prezentacje sprzed 40 lat).

(°°

#zalesie #studbaza
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maz00rskie_mleko: Sporo wykładowców miałem spoko, potrafili zainteresować tematem. Ale takie przypadki co opisuje sprawiają, że odechciewa mi się korespondować z tą "elitą" narodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plegar: Wtedy miałbym powód do kontaktu z dziekanem( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to odpisane i pora na CSa. A spróbuj odpisać nie tą czcionką co trzeba, wtedy masz 2 z automata (Koledze babka kazała zmienić czcionkę i interlinie, bo tak)
  • Odpowiedz
@KaKari: Ja u siebie na kierunku dostałem zadanie żeby napisać referat, każdy z mojego kierunku miał dostać inny temat. Od 3 miesiecy zadnej informacji. 0 kontaktu z prowadzącym zajęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuba18: No to może za tydzień dostaniesz maila, że źle, ale w sumie za późno na poprawki i zapraszam w drugim terminie (ʘʘ)
Z tego co wiem, to takie odpowiadanie na maile jest normą ostatnio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuba18: xD to jeszcze lepiej wtedy. Teraz tylko czekać aż się rozwinie, bo aż jestem ciekaw co wam wymyśli xD
  • Odpowiedz