Wpis z mikrobloga

Mirki macie jakies naturalne sprawdzone sposoby na obnizenie prolaktyny/estro? Jestem za granica i nie mam mozliwosci wykonania badan krwii ale wiem po sobie ze cos jest nie tak, mam gino ktore zostalo mi po otylosci( schudlem50kg) ktore mnie piecze i jest nabrzmiałe niekiedy , najwiekszym problemem jest utrzymanie twardosci erekcji podczas seksu a orgazm nie jest taki dobry jak kiedys, siurak robi sie bialy i niekiedy jest klapa( ciezko dojsc). Nie biore zadnych sterydow( jeszczcze) ale chcialbym sie jakos z tym uporac,myslalem nad jakims ATD albo symexie ale nie chce kombinowac bez wykonanych badań , licze na wasza pomoc i rady
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia
#testosteron #mikrokoksy #sterydy
  • 12
@F-rava97: bez badań to może być wszystko a niekoniecznie prolaktyna. Jakie środki bierzesz, że stawiasz na prolaktynę?
Z domowych sposobów bo witamina B6 w dużych dawkach obniża trochę prolaktynę, ale działa też neurotoksycznie więc więcej bidy sobie możesz zrobić niż pożytku. Symex nie obniży prolaktyny.
@JuneJohn: nigdy nie bralem zadnych sterydow,kiedys bylem otyly,mialem IO, hiperinsulizm. W okresie dojrzewania wyroslo mi gino
@turbokox: przez pandemie w holandii i niemczech zamkneli silownie( mieszkam na granicy) mam mniejszy ruch i mniejszy apetyt na jedzenie, troche fatu mi przyszlo
@3mielu: niemcy/holandia bez skierowania od lekarza nic nie zalatwie no chyba ze pojade wgłąb niemiec i tam zaplace prywatnie jak za zboze
@Kasahara: Moja pomylka ale liczylem na
@F-rava97: Jak normalnie tam pracujesz to normalny lekarz Ciebie skieruje na te badania, masz ewidentnie wskazania w tym kierunku, więc jeszcze może zrobisz to za darmo (badania i leki). Tak jak koledzy radzą mieszanie w hormonach na ślepo to zły pomysł. Co do działania "sprzętu" to tymczasowym rozwiązaniem będzie branie sildenafilu (Mensil itp.), nie wiem czy tam też jak w Polsce sprzedają niższe dawki bez recepty. Jak nie to spróbuj zamówić