Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wszyscy informatycy traktują innych z pogardą, czy to ja trafiam na takie beznadziejne przypadki? Znam paru jeszcze z liceum i to jak wypowiadają się o ludziach, którzy pracują w innych zawodach to tragedia. Jak dowiedzą się, że ktoś pracuje w Biedronce czy Rossmannie to mają ubaw roku. Wiele razy mi mówili, że tacy ludzie nie są ambitni ani inteligentni. Byłam dwa razy na randce z facetami z IT z Tindera. I co? Ciągle gadali o tym ile to oni nie zarabiają. 15k, 20k... Po co mi ta wiedza? Dodam, że ja ich o to nie pytałam. Dodatkowo od niektórych było czuć, że są trochę mizoginami. Nie zdziwię się, jeśli mają tu konto. #przegryw #randki #tinder #it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6004abe3535d82000a0d1afe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania Zwyczajnie trafiłaś na #!$%@?, które muszą się czymś dowartościować. Jako osoba siedząca w IT, byłoby mi wstyd chwalić się ile zarabiam szczególnie na randce z dziewczyną... Wychodzę z założenia, że żadna praca nie hańbi, więc nie. Nie wszystkich traktują z pogardą tylko trafiłaś na takich, którzy szanują pieniądze o wiele bardziej niż relacje oraz chęci do pracy innych osób. Głowa do góry, bo tego kwiatu jest pół światu. Może w końcu
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja znajoma kiedyś zaczęła umawiać się z gośćmi z it bo przeczytała artykuł że to dobry materiał na związek bo są inteligentni, nie zdradzają dbają o rodzinę a i zawodowo mają perspektywy. Po 4 randkach stwierdziła że bardziej egoistycznych, zarozumiałych, wywyższających się ludzi w życiu nie spotkała. Pewnie miała pecha albo wymagania za wysokie ale fakt że faceci z It są specyficzni choć nie można też uśredniać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tak to jest, ludzie którzy czują, że mają większy status społeczny i bardziej dochodową pracę śmieją się z biedniejszych. A że akurat w branży IT średnie zarobki są dużo wyższe niż innych ludzi no to cóż, wśród nich takie kwiatki zdarzają się częściej - statystyka. Myślę, że nie mniej znajdziesz takich wywyższających się prywatnie wśród prawników czy lekarzy.
Ludzie szczupli śmieją się z grubych. Ludzie wysocy śmieją się z niskich.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ąc od zawodów, buc jest bucem, dupek jest dupkiem i nic na to nie poradzisz, najlepiej w takiej sytuacji zakończyć znajomość i cieszyć się że szydło wyszło z worka już na początku a nie po roku czy dwóch toksycznego związku. Także głowa do góry, cycki do przodu i pozytywne nastawienia a na pewno trafi się ktoś wartościowy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: sam rypię w tym IT, ale nie wyobrażam sobie jechać po kimś, że ktoś gdzieś pracuje jako ktośtam. Sam zaczynałem od biedaserwisu za grosze, więc mam porównanie.

No chyba, że ktoś się mocno zasiedział irobi rzeczy poniżej swoich możliwości to mam wtedy absmak.
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobnie jak niektórzy wyżej, też raczej ma wrażenie, że to ma raczej związek z rekompensowaniem sobie kompleksów, niż samą pracą w IT jako taką. Ja też pracuję w IT, więc mam dużo znajomych informatyków wszelakich i widzę, że to jest naprawdę cały przekrój najróżniejszych osób.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem związana z branżą i w realnym życiu spotykałam zawsze samych sympatycznych programistów (także na tle prywatnym). To często skromne i "bez kija w dupie", a jednocześnie ciekawe osoby. Ale należę do grup na facebooku z ofertami w branży, gdzie ludzie publikują swoje CV czy portfolia i to jest dramat ile tam szydery i złośliwości, wyśmiewania osób zielonych, które chcą się przekwalifkować i ofert firm, które "nie są na