Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomszczyk: jest smak - inny w zależności co zabierzesz.
Iskra jest idealna do burgera ma fajny smak i nie jest aż tak ostra - tj 'normalny' człowiek da radę z nią zjesxi, ninja najpierw daje fajny smak potem kopie mocno, habanero jest takie w sam raz ,habanero x trochę mocniejsze. Jedynie z Yolo trzeba uważać :) ale też smaczek ma ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomszczyk: plus anegdotka taka - kiedyś na imprezie u kumpla daliśmy sosy od dzikiego na stół. Jeden z gości chwycił właśnie YOLO, pomyślał że to po prostu ostry ketchup walnął solidnie na kanapkę i zagryzł.

Trza było go lekko ratować jogurtem :D

Niezależnie od tego jednak - ja lubię też dokładnie tak jak piszesz, ostre ale ze smakiem a nie po prostu wypalające. I jestem tym samym wielkim fanem dzikiego Billa
Niedzwiedz87 - @tomszczyk: plus anegdotka taka - kiedyś na imprezie u kumpla daliśmy ...

źródło: comment_1611005937ZQfjfnO5MU7GlxW3rNglcb.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomszczyk: mi siracha nie podchodzi. Do gotowania zasadniczo mam zapas suszonych papryczek które przywiozłem sobie z ostatniej wizyty w Berlinie z ichniejszego azjatyckiego targu. A tak to sosów używam głównie do przekąsek, no chyba że iskra - to ja mogę łyżkami #!$%@?ć :D