Wpis z mikrobloga

Moja żona zwariowała. Chce kupić termomixa, bo #!$%@? woda w nim będzie lepsza niż z czajnika i lepiej wymixuje jedzenie niż Mikser. Pierwsza wojna domowa od dawna. Gdyby to gówno o pojemności 2 litrów kosztowało 500zl to jeszcze może i bym się zgodził, ale jakieś #!$%@? 5000zl! Teraz wypominki, bo kupiła mi ławeczkę do ćwiczeń Ciężarami za 1200zl na urodziny.

Ju się nie dziwię, że Ci od wciskania starym babom gówno wartych garów tyle zarabiają.

#gownowpis #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 119
@nowywinternetach: niestety z thermomixem jest jak ze sprzętem appla, jest to dobry sprzęt jednak bardzo drogi. Po za tym ma swoich fanboyów. U mnie w rodzinie są thermomixarze, sam widziałem jakie cuda z niego powstają ale równie dobrze można to osiągnąć zwykłymi robotami kuchennymi. Moja mama też była zajarana thermomixem, kupiła zamiennik poużywała trochę a teraz i tak jest na diecie pudełkowej. Zamienniki są dużo tańsze. Niestety nie mam pojęcia jak
ja mam ,uzywwny codziennie po 3 razy . Jak masz diete,malo czasu i nie chcesz stać przy garach żeby mieszać to jak znalazł.


@Matty_c: Jesz tylko zupy i dania gotowane na parze? Poza tymi dwoma rzeczami, to kojarzę jeszcze, że można tym ciasto wyrobić i ewentualnie coś zmielić. Są jeszcze jakieś zastosowania tego sprzętu? Bo pomijając funkcję grzania, pozostałe czynności można załatwić blenderem za 200zł.
@Matti28 Zależy czy i jak często gotuje. My kupiliśmy i przynajmniej jestem w stanie zrobić sam pieczywo bez #!$%@?. Dodatkowo wiem co w nim mam. Zupę, risotto,gulasz czy inne jednogarnkowe też się elegancko robi. Najbardziej korzystania tego co wymaga wyrabiania ciasta-pieczywo, pyzy, kopytka.

Tylko u nas zakup był przemyślany a nie na gorąco. Wzięliśmy na raty 0% i jest spoko.

Jeśli koszty tego są problemem to dodam że za dostęp do pełnej
: ja mam ,uzywwny codziennie po 3 razy . Jak masz diete,malo czasu i nie chcesz stać przy garach żeby mieszać to jak znalazł. poza tym masz spokój jeśli to jest wymysl baby a sam w cholere na silownie wydajesz ... Polecam r.maklowicz


@Matty_c: jakie potrawy dzięki temu robisz? Dej jakieś przepisy
@Matti28:
u mnie znajomi wzieli w wakacje w ratach 0% i sa zachwyceni. wcześniej u nich w rodzinie ktoś miał i im polecał.
tak jak piszą wyżej... oraz na prezentacjach. jedno urządzenie które mówi ci co, ile i kiedy wrzucić.
mówisz że blender? masz rację, ale jak masz małą kuchnię, albo masz w piździe stanie przy garnkach to wyjebka. wrzucasz gdy piknie i na wyjebce wracasz do swoich zadań. a że